Yardım Kasa gıcırdaması Note10pro

yasinh37

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
23
Kasanın alt ve üstünden elle ittirince kasa gicirdiyor. Sizde durum nedir? Buna bir çare bulunurmu cidden moralimi bozuyor

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Bende sadece alt kısımda şarj soketinin olduğu yere biraz bastırınca hafif oluyor. 1 kere bir ses geliyor çok az onun haricinde bir şey yok. Devam edince ittirmeye ses bile gelmiyor. Bendeki durum, bu cihazı kullanan neredeyse herkeste var. Sizdeki hem alttan hem üstten olması ilginçmiş. Cihazı hiç düşürdünüz mü yere? Ya da tamir için falan cihazınızın içi açıldı mı hiç?

yasinh37

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
23
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende sadece alt kısımda şarj soketinin olduğu yere biraz bastırınca hafif oluyor. 1 kere bir ses geliyor çok az onun haricinde bir şey yok. Devam edince ittirmeye ses bile gelmiyor. Bendeki durum, bu cihazı kullanan neredeyse herkeste var. Sizdeki hem alttan hem üstten olması ilginçmiş. Cihazı hiç düşürdünüz mü yere? Ya da tamir için falan cihazınızın içi açıldı mı hiç?
Hayır asla alalı 1 hafta oldu zaten. Yeni farkına vardım. Aşırı derecede rahatsız ediyor ses gerçekten.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Asıl olay ise aynı telefonun farklı rengi kardeşim de var, ama onda bu sorun yok

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Hayır asla alalı 1 hafta oldu zaten. Yeni farkına vardım. Aşırı derecede rahatsız ediyor ses gerçekten.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Asıl olay ise aynı telefonun farklı rengi kardeşim de var, ama onda bu sorun yok
Sizi bu kadar çok rahatsız ettiğine göre normalden fazla ses çıkarıyor olmalı. Fabrikasyon hatası olabilir. Yani cihaz üretilirken o parçalar, diğer normal Note 10 Pro'lara göre hatalı üretilmiş olabilir

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Telefon bende 8-9 aydır var ilk 1 ay içinde bende de bu sorun oldu telefonu garantiye gönderdim ve değişim çıktı. Telefon değiştirildikten sonra yenisinde de 1 ay sonra kendini gösterdi. Bu modelde orası cidden sıkıntılı çünkü ben değişim cihazını da gönderdim tamir yaptılar gene oldu. Buna alıştım artık kılıf falan takınca unutuyorum orayı artık.

Sehzade

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
4
Kasanın alt ve üstünden elle ittirince kasa gicirdiyor. Sizde durum nedir? Buna bir çare bulunurmu cidden moralimi bozuyor
Aynen kutusundan çıktığı gibi bende de aynı sorun vardı zamanında garantiye vermediğim için pişmanım.

Üst Alt