Yardım karsiya ses gitmiyor

eagles1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orhan
Cihazım
redmi note 3
Konular
8
redmi note 3 pro var. sesim karsiya cok cok az gidiyor. ses kaydi yaparkende ayni. hic ses yok denecek kadar az. mikrofon bordunu degistirdim. telefonu sifirladim. ayni. sorun ne olabilir?

FatalRhymer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
Yazılımsal bir sorun olabilir başka bir sürüm ya da rom deneyip gözlemleyebilirsiniz.

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Aradaki flex kabloyu değiştirdinizmi?

Oyla:

eagles1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orhan
Cihazım
redmi note 3
Konular
8
Aradaki flex kabloyu değiştirdinizmi?
aynen hocam.aslinda sorun burada basladi. 1 ay evvel telefonun ekranini degistirdik. o ara flexi cikardigim icin zedelendi. telefonda zil sesi cikmamaya basladi fakat gorusmelerde hem ses gidiyor hemde iyi geliyordu. flex aldim bu sefer. zil sesi cikiyor ama karsiya ses gitmiyor bu seferde

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
aynen hocam.aslinda sorun burada basladi. 1 ay evvel telefonun ekranini degistirdik. o ara flexi cikardigim icin zedelendi. telefonda zil sesi cikmamaya basladi fakat gorusmelerde hem ses gidiyor hemde iyi geliyordu. flex aldim bu sefer. zil sesi cikiyor ama karsiya ses gitmiyor bu seferde
Bu durumda zedelendiğini söylediğiniz eski flex kabloyu taktığınızda, mikrofon düzeliyor fakat loudspeaker bozuluyor. Doğru mu?

Oyla:

eagles1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orhan
Cihazım
redmi note 3
Konular
8
Bu durumda zedelendiğini söylediğiniz eski flex kabloyu taktığınızda, mikrofon düzeliyor fakat loudspeaker bozuluyor. Doğru mu?
yok hocam. yine karsiya gitmiyor ses. aslinda flexi ilk taktigimda sorun yoktuhem karsiya ses gidiyor hem de zil sesi iyi cikiyordu. sonra telefonun sarji bitti. tekrar actigimda zil sesi yine cikmamaya basladi fakat ses karsi tarafa gidiyordu. acip duzelteyim dedim. ondan sonra olan oldu. ziil sesi duzeldi ama karsiya ses gitmiyorghic bir sekilde. birde tam o ara telefon guncellemw aldi. seslerle alakaliydi guncelleme. ondan olabilir mi ki

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
yok hocam. yine karsiya gitmiyor ses. aslinda flexi ilk taktigimda sorun yoktuhem karsiya ses gidiyor hem de zil sesi iyi cikiyordu. sonra telefonun sarji bitti. tekrar actigimda zil sesi yine cikmamaya basladi fakat ses karsi tarafa gidiyordu. acip duzelteyim dedim. ondan sonra olan oldu. ziil sesi duzeldi ama karsiya ses gitmiyorghic bir sekilde. birde tam o ara telefon guncellemw aldi. seslerle alakaliydi guncelleme. ondan olabilir mi ki
Güncelleme ile ilgili birşey olsaydı diğer cihaz sahipleride sizin yaşadığınız sorunu yaşardı. Muhtemelen subboard yada flex cable hatalı bu yüzden sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz.

Oyla:

eagles1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orhan
Cihazım
redmi note 3
Konular
8
Güncelleme ile ilgili birşey olsaydı diğer cihaz sahipleride sizin yaşadığınız sorunu yaşardı. Muhtemelen subboard yada flex cable hatalı bu yüzden sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz.
bu flexi temin edebilecegimiz yer var mi. aliexpressden almistim ama 1 ayda anca geliyoer.cok uzun sure

Oyla:
Üst Alt