Soru Karanlık modda dalgalanma

rcanemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
K20 PRO
Konular
15
Arkadaşlar merhaba telefonum k20 pro 8/128 miroom 9.12.19 beta kullanıyorum karanlık modda Instagram'da yada telefonda gezinirken aşağı yukarı yaptığım koyu renklerin kenarlarından mavi renk dalgalanma oluyor bildirim çubuğunda da oluyor aynı telefon farklı room kullanan arkadaşım var onun telefonundan denedik onda olmuyor sorunun telefondan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum miroom kullananlar sizde de aynı sıkıntı var mı ?

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Arkadaşlar merhaba telefonum k20 pro 8/128 miroom 9.12.19 beta kullanıyorum karanlık modda Instagram'da yada telefonda gezinirken aşağı yukarı yaptığım koyu renklerin kenarlarından mavi renk dalgalanma oluyor bildirim çubuğunda da oluyor aynı telefon farklı room kullanan arkadaşım var onun telefonundan denedik onda olmuyor sorunun telefondan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum miroom kullananlar sizde de aynı sıkıntı var mı ?
Bu bir sorun değil. Amoled ekranlarda kısık parlaklıkta, siyah üstünde gri renk kayarken bu durumun olması normal.

Oyla:

rcanemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
K20 PRO
Konular
15
Bu bir sorun değil. Amoled ekranlarda kısık parlaklıkta, siyah üstünde gri renk kayarken bu durumun olması normal.
Hocam aynı model başka telefonda denedik onda öyle bi sorun olmadı en ufak bi dalgalanma olmadı ondan şüphelendim yoksa modellerin ekranlarımı değişik oluyor birbirinden

Oyla:

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Hocam aynı model başka telefonda denedik onda öyle bi sorun olmadı en ufak bi dalgalanma olmadı ondan şüphelendim yoksa modellerin ekranlarımı değişik oluyor birbirinden
Ekranları değişik olabilir hocam. Ben galaxy s8 de denedim biraz önce, sonuç aynı.

Oyla:

abuabu1221

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9 Se
Konular
40
Aynı şey bende de oluyor şimdi denedim. En düşük parlaklığa almam lazım oldu görmek için. Mi 9 se

Mi MIX ALPHA cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt