Tema Karanlık Moda Uyarlama

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
İyi akşamlar. Elimde bi tema var ancak karanlık modda devredışı kalıyor karanlık moda uyarlamaya çalıştım ancak beceremedim ben. Temanın sadece arama yapma yerindeki tuş takım renklerini ve bildirim çubuğunu ve renklerini karanlık moda uyarlayabilecek bi kardeşimiz var mıdır acaba? Sabahtan beri kafayı yicem bi türlü halledemedim.

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
Mtz atabilir misiniz hocam?
Hocam boyut fazla hatası veriyor buraya ekleyemedim. Yasak mı bilmiyorum ama dosya tc ye ekledim.
11dark__1_.mtz.html
Bir de size zahmet hepsiyle uğraşmak yerine sadece bildirimde wifi açma kapama olan yerleri ve arama yapılan yeri yapabilirseniz kâfi

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Hocam boyut fazla hatası veriyor buraya ekleyemedim. Yasak mı bilmiyorum ama dosya tc ye ekledim.
11dark__1_.mtz.html
Bir de size zahmet hepsiyle uğraşmak yerine sadece bildirimde wifi açma kapama olan yerleri ve arama yapılan yeri yapabilirseniz kâfi
Akşam haber vereceğim hocam. Şuan müsait değilim Yes~~

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
Teşekkür ederim hocam sağolun.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
11dark__1_.mtz.html
Buyrun hocam istediğiniz gibi sadece com.android.contacts ve com.android.systemui karanlık moda uyumlu hale getirdim fakat atmış olduğunuz tema bir çok temanın birleşimi olduğu için oldukça fazla hata bulunuyor. Bu konuya göz atabilirsiniz.

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
Buyrun hocam istediğiniz gibi sadece com.android.contacts ve com.android.systemui karanlık moda uyumlu hale getirdim fakat atmış olduğunuz tema bir çok temanın birleşimi olduğu için oldukça fazla hata bulunuyor. Bu konuya göz atabilirsiniz.
Hocam çok teşekkür ederim sağolun. Dediğiniz gibi cidden çok hatalar var. Bir tek bu tema konusunda sıfır bilgim var anlamıyorum maalesef. Sizi de uğraşırdım kusura bakmayın hocam iyi akşamlar

Üst Alt