Yardım Karanlık Mod - Pasifleştirme Sorunu

viospit

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Okan
Cihazım
iPhone 5s
Merhaba arkadaşlar, Xiaomi Mi Mix 2 model telefon kullanıyorum. Son güncellemeden sonra telefon otomatik olarak karanlık mod'a girdi. Geliştirici seçeneklerinden bakıyorum bulamıyorum. Bu sorunun başka bir çözümü var mı ? Bildirim kısmı çok karanlık ve bildirimden mesaj yazıldığında hatalar oluşuyor ve göz yoruyor. Güncelleme öncesi - Güncelleme sonrası olarak 2 görsel ekledim, bakabilirsiniz.

Şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

kuzey.karayel

I <3 Xiaomi
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emre
Cihazım
Mi mix 2
Meslek
insan kaynakları
Hocam merhaba. Ayni cihaz bendede var. Geçtiğimiz gun guncellemeyi bende yaptim fakat bende o sorun yok. Yada olayi anlamadim tam olarak. Ss de aldim.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kuzey.karayel

I <3 Xiaomi
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emre
Cihazım
Mi mix 2
Meslek
insan kaynakları
bu bölümde sizin arka plan beyaz gözüküyor. benim ki siyah
Post automatically merged:

mesela benim arayüz böyle
Bence full paket romu indirip kurmayi deneyin. Ben ara guncelleme olarak almıyorum hicbir zaman, hep full alip ustune kuruyorum. Denemekten zarar gelmez.

XSath

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Aynı sorun bende de var kendi kafasına göre geçiyor, bundle haber uygulamasından dolayı yapıyor olabilir, bende ayarlara girip çıkınca düzeliyor gündüz vakitleri için

viospit

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Okan
Cihazım
iPhone 5s
Aynı sorun bende de var kendi kafasına göre geçiyor, bundle haber uygulamasından dolayı yapıyor olabilir, bende ayarlara girip çıkınca düzeliyor gündüz vakitleri için
bundle haber uygulaması bende yok, gece-gündüz ekran aynı. gelen bildirimleri okumak gerçekten çok zor, çözümü bulamadım :(

viospit

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Okan
Cihazım
iPhone 5s
Sistem guncelleme menüsünden sag ustteki üc noktaya bastiginizda guncelleme paketini indire basin. Sonrasi malum twrp ile kurulum.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
en son paketi indir dedim yine aynı oldu.
twrp ile kurulumu bilmediğim için çokta kurcalamak istemiyorum, bu arada sürümlerimiz aynı

kuzey.karayel

I <3 Xiaomi
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emre
Cihazım
Mi mix 2
Meslek
insan kaynakları
en son paketi indir dedim yine aynı oldu.
twrp ile kurulumu bilmediğim için çokta kurcalamak istemiyorum, bu arada sürümlerimiz aynı
en son paketi indirmek ile indirdiğinizi kurmak farklı şeyler. cihazınız rootlu ve bl kilidi açıkmı. twrp ile rom kurulumu nasıl yapılır veya mi flash ile rom kurulumu nasıl yapılır olarak forumda veya googlede aratabilirsiniz. ancak dikkatli olmanızda fayda var aksi halde cihazınızı kullanamaz hale getirebilirsiniz. ehil kişilerden fiilen destek almanızda fayda var. en son çare olarak (cihaz imeisinin silinmesi riski var, eğer imei sonradan yazdırdıysanız) yedekle ve sıfırla yaparak formatlayabilirsiniz. bunlar ile sorununuz çözülebilir diye düşünüyorum.

Üst Alt