Kapasitif Tuşlar Tamamen Gitti Persist.img Bulamıyorum

kadirdky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
1
Arkadaslar kapasitif tuşlar tamamen gitti son yüklediğim bütün eu. romlarda aynı sorun var internet üzerindende redmi proya ait persist.img bulamıyorum yüklediğim romların içindede yok yardımcı olabilecek varmi kendi romu üzerinden paylasanda olabilir simdiden tesekkürler başka bir sekilde cözümü varsa yine yardımcı olursanız sevinirim...

kadirdky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
1
Hic fikri olan yokmu

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36

kadirdky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
1
onuda denedim olmadı cok kisi var bu sorunu yasayan ama cevap alan hic görmedim bilgisi olan yokmu acaba

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
paylaşırlar hocam az sabredin yardım sever insanlar var forumda :)

kadirdky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
1
haklısın kardesim zor oluyo böyle kullanması o yüzden acele ediyorum bakıyorum sikayet eden cok ama cözüm hic bir yerde yok
[doublepost=1516447560,1516306914][/doublepost]sorunun cözümünü bilen yokmu arkadaslar yada bir fikri olan ????

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
haklısın kardesim zor oluyo böyle kullanması o yüzden acele ediyorum bakıyorum sikayet eden cok ama cözüm hic bir yerde yok
[doublepost=1516447560,1516306914][/doublepost]sorunun cözümünü bilen yokmu arkadaslar yada bir fikri olan ????
Fastboot romun içine de baktinmi hocam?

cahomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cahit
Cihazım
Redmi pro
Konular
19
Arkadaslar kapasitif tuşlar tamamen gitti son yüklediğim bütün eu. romlarda aynı sorun var internet üzerindende redmi proya ait persist.img bulamıyorum yüklediğim romların içindede yok yardımcı olabilecek varmi kendi romu üzerinden paylasanda olabilir simdiden tesekkürler başka bir sekilde cözümü varsa yine yardımcı olursanız sevinirim...
Aynı sorunu dokunmatik ekranda da yaşayan biri olarak şunu anladım. Dokunmatik sapıtıyor du bazen hiç çalışmıyor su kapat aç vs düzeliyor du. Sorunun yazılımla alakası yok telefonu açtım dokunmatik ekran anakart bağlantı soketlerini söktüm taktım sonrasında dokunmatik ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım. Kapasitif tuşlar da büyük bir ihtimalle bağlantı kablosu problemli açıp kontrol edebilirsiniz ben gibi

kadirdky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
1
Fastboot rom derken hocam bi kac roma baktim pc uzerinden yok icinde... Donanim olarakda olabilir cunku baya son romlardan cogunu denedim fayda etmedi peki telefonu acmak o kadar kolaymi hic denemedim

cahomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cahit
Cihazım
Redmi pro
Konular
19
Fastboot rom derken hocam bi kac roma baktim pc uzerinden yok icinde... Donanim olarakda olabilir cunku baya son romlardan cogunu denedim fayda etmedi peki telefonu acmak o kadar kolaymi hic denemedim
Şu yedek batarya aldığımız da yanında verilen batarya değişimi tornavida plastik kapak kastırıcısı vs olur onlardan bulabilirsen zaten kapağa zarar vermeden açtıktan sonrası kolay soketleri söküp daha düzgün yerine yerleştir toplamadan önce bı müddet cihazı çalıştır test et sonra topla. Ama dikkatli olun yine de acele etmeyin pes etmeyin cihazların hassas olduğunu da unutmayın sökerken takarken yoksa niye açtım diye kendinize ve bana kızmayın :) Bu cihazlarda garanti durumu malum sorunlu bende sorunların donanımsal olduğunu düşünüp riskini de alıp cihazı açtım düzelttim kapattım.

Üst Alt