Soru Kandırma ile ROM değiştirme

yakhubx123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
a
Cihazım
Note 13 Pro+
Konular
18
Merhaba, bildiğiniz gibi Redmi Note 13 Pro Plus 5G modelinde BL kilidi açılmıyor. Birkaç hafta önce kandırma ile fake romdan HyperOS 1.0.8 Hindistan romuna yükselttim. Şimdi ise e-sim kullanabilmem için Global roma geçmek istiyorum, Hindistanda e-sim bulunmuyor. Sorum şu; şuanki kandırma ile yükselttiğim Hindistan romundan direkt kandırma ile Global roma geçiş yapabilir miyim? Yoksa telefonu sıfırlayıp fake roma dönüp aynı işlemi fake rom üzerinden mi yapmam lazım?

ozmen_celik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
4
bende şuan merak ettim cevabı bu arada demekki bende de e-sim gitme sebebi hint romunda olmamasuymuş sizdede olmadığına göre.

webali0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi 12
Konular
4
Kandırma yöntemi ile 1.0.6.0 dan 1.0.5.0 olur mu düşürme yani? Eea yüklü Endonezya yükleyecem.

lckdoram

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Redmi
Cihazım
Niye 13 pro
Konular
1
Reis bendende redmi note 13 pro 5g var. Bende kilidi açamıyorum yetkili hesap şartı var. Ve fake rom var kandırma yöntemi dediğin ne? Ben şimdi bu telefonu fake romdan orjinal roma nasıl geçiririm? Bl kilidi kapali. Destek olur musun

dgkgn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kagan
Cihazım
redmi 4x
Konular
0
Merhaba denediniz mi? Ya da ne yaptınız paylaşabilir misiniz?

yakhubx123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
a
Cihazım
Note 13 Pro+
Konular
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ozmen_celik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
4
Denedim başka bir roma geçemedim kandırma ile. Şu an India 1.0.8 sürümündeyim hala
Sizde e-sim varmı acaba ? yani görünüyormu ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tabi hyperos 1.0.8 ise kast ettiğiniz.

Ve tabi pro plus versiyonu ise telefon.

Ahh sorry zaten yazmışsınız bende sormuşum daha önce. Yeniyöiş gibi geldi bana telefondan foruma girince.
Yanlız telefoncu güncelleme ile gelecek dedi. 2.0 da gelebilir

Son düzenleme:

dgkgn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kagan
Cihazım
redmi 4x
Konular
0
Denedim başka bir roma geçemedim kandırma ile. Şu an India 1.0.8 sürümündeyim hala
Cevap için teşekkürler. Bir şeyi çok merak ediyorum acaba şu an recovery mode üzerinden sıfırlama yapsanız telefon hangi roma göre sıfırlama yapar? Mevcut india rom mu? Önceki fake rom mu yokda fabrika çıkış rom mu? Tabii ki benim merakımı gidermek için böyle bir şey yapmanızı isteyemem ama bilginiz varsa veya sıfırlama yapmak zorunda kalırsanız sonucu lütfen buraya yazın.

Merkez

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
8
Cevap için teşekkürler. Bir şeyi çok merak ediyorum acaba şu an recovery mode üzerinden sıfırlama yapsanız telefon hangi roma göre sıfırlama yapar? Mevcut india rom mu? Önceki fake rom mu yokda fabrika çıkış rom mu? Tabii ki benim merakımı gidermek için böyle bir şey yapmanızı isteyemem ama bilginiz varsa veya sıfırlama yapmak zorunda kalırsanız sonucu lütfen buraya yazın.
Kandırma yöntemiyle alt versiyon yükleme yapılmaz diye biliyorum

Sıfırlama romu silmez

dgkgn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kagan
Cihazım
redmi 4x
Konular
0
Kandırma yöntemiyle alt versiyon yükleme yapılmaz diye biliyorum

Sıfırlama romu silmez
Peki bootloader kilidinin mantığı nedir? Ve de sistem uygulamalarını uninstall edip bootloopa soktuğum cihazları recoveryden sıfırlayınca ilk haline dönüyordu. Yani romun dosyaları telefonda bir yerde olmalı ki recovery mode romu yeniden kuruyor olmalı

Üst Alt