Soru Kamerası en iyi Xiaomi telefon sıralamanız nedir?

mimayzi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
umut
Cihazım
samsung 45
Konular
1
Benim gibi kamerası için telefon alacaklar için faydalı olacağını düşünüyorum. Ben fiyat olarak da uygun olduğu için Redmi Not 7 düşünüyorum şimdilik. Not 7 sizin sıralamada kaç numara acaba merak ediyorum belki kararım değişir.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Benim gibi kamerası için telefon alacaklar için faydalı olacağını düşünüyorum. Ben fiyat olarak da uygun olduğu için Redmi Not 7 düşünüyorum şimdilik. Not 7 sizin sıralamada kaç numara acaba merak ediyorum belki kararım değişir.

Hocam bu soru güncel olmaz çünkü ayda bir yeni bir amiral gemisi katili telefon çıkarıyor xiaomi :)

Şimdi mesela Redmi Note 8 Pro geliyor 100 küsür mega pixelli :)

En güzeli fiyat aralığı belirtin tavsiye de bulunalım? Linkte güncel bir öneri var mesela

Yardım - Xiaomi Mi 9T Satın Alma

mustafahurma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Hurm
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
Size şunu söyleyebilirim ki hangi xiaomi modelini alırsanız alın üç aşağı beş yukarı kamera performansları sizi tatmin edecektir. en güzeli camera2api özelliği taşıyan modeli seçmenizdir. ben xiaomi mi8 pro modelini satın aldım ve snapdragon 845 işlemcili, kamera2 api modülü açık. bütün Google kamera modlu uygulamalarını yükleyip istediğin performansta video ya da fotoğraf çekebiliyorum. telefonuma herhangi bir root ya da kilit açma durumu olmaksızın kurup kullanabili size tavsiyem budur

MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kullanıcıadı

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 7
Konular
16
Xiaomi cogu cihazinda ayni sensoru kullaniyor haliyle kamera performanslari birbirlerine yakin sayilir ama kamera yazilimi asiri kötü bir turlu adam akilli bir kamera yazilimi gelistiremedi

mustafahurma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Hurm
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
Xiaomi cogu cihazinda ayni sensoru kullaniyor haliyle kamera performanslari birbirlerine yakin sayilir ama kamera yazilimi asiri kötü bir turlu adam akilli bir kamera yazilimi gelistiremedi
Gcam i modlayanlara parası neyse verlim de bi el atıversinler

MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt