Soru Kameranın Kötüleşmesi

Redmili

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Ney
Konular
4
Merhaba. RN8 Pro cihazımın kamerasının aldığım zamanki gibi olmadığını hissediyordum. Bir teknoloji marketteki aynı telefona baktığımda haksız olmadığımı fark ettim. Tüm ayarları aynı yapmama rağmen orada teşhirde duran telefon gerçekten benimkinden "bariz" çok daha iyi fotoğraf çekti.

Bu sizce Xiaomi'nin bir uygulaması mı? Aynı telefonu kullanan başka kişiler de aynı sorunu yaşıyor mu? Ya da acaba marka, model fark etmeksizin tüm telefonlarda "normal" mi bu durum? Bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

Lear Mert

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 8 PR
Konular
23
Merhaba. RN8 Pro cihazımın kamerasının aldığım zamanki gibi olmadığını hissediyordum. Bir teknoloji marketteki aynı telefona baktığımda haksız olmadığımı fark ettim. Tüm ayarları aynı yapmama rağmen orada teşhirde duran telefon gerçekten benimkinden "bariz" çok daha iyi fotoğraf çekti.

Bu sizce Xiaomi'nin bir uygulaması mı? Aynı telefonu kullanan başka kişiler de aynı sorunu yaşıyor mu? Ya da acaba marka, model fark etmeksizin tüm telefonlarda "normal" mi bu durum? Bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi?
Ben de Redmi Note 8 Pro Kullanıyorum ama şu an kameram gayet güzel, Hangi sürümü kullanıyorsunuz?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
175
MIUI 12 ile beraber kamera libleri değişti. Bu nedenle özellikle MIUI 11'den 12'ye geçiş yapan cihazların kamera performansı daha kötü geliyor. Ayrıca bu durum romdan roma, sürümden sürüme değişiklik gösterebiliyor.

Üst Alt