Soru Kamera sorunu

Musa56

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musa
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
13
Sayın hocalarım arka kameram açılmıyor kendi kendine gitti acaba değişim talep edebilir miyim çünkü bu ilk arızası değil örneğin bı defa ghost screen oldu garantiye gönderdim yapıldı daha birinci yılı yeni oldu şimdide arka kameram çalışmıyor dediğim gibi değişim talep edebilirmiyim

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Sayın hocalarım arka kameram açılmıyor kendi kendine gitti acaba değişim talep edebilir miyim çünkü bu ilk arızası değil örneğin bı defa ghost screen oldu garantiye gönderdim yapıldı daha birinci yılı yeni oldu şimdide arka kameram çalışmıyor dediğim gibi değişim talep edebilirmiyim
Sorun donanımsal mı yoksa yazılımsal mı önce onu tespit etmek gerek, yazılımsal bir sorundan kaynaklı ise bunun için değişim yapmazlar.

Aybin.Kilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aybin Kılıç
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Elektrik Teknisyen
Konular
10
Sorun donanımsal mı yoksa yazılımsal mı onu çözmek lazım. Hangi romdasınız? Bootloader kilidi açık mı? Twrp var mı?
Ona göre çözüm bulalım.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
merhaba benimde ön kameram ve portre modu açılmıyor kilit açık 2 gün önce miui12 den miui 10 dönüş yapınca oldu bu yazılımsal mıdır(Miui 12 Global romdan Miui 10 global roma dönüş yaptım)

Üst Alt