Yardım Kamera önerisi

fasakasa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
fasakasa
Cihazım
Mi8
Konular
31
Merhabalar, redmi 5 plus için kamera uygulaması arıyorum . Cihazda root ve rom oynaması yapılmadı hiç, migrostan almıştık. Önerebileceğiniz bir uygulama var mıdır marketten ya da apk şeklinde? Google camera öneriliyor sanırım ama root yapmak istemiyorum cihaza.

miui playet

Tecrübeli Üye
Uzman Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
75
Merhabalar, redmi 5 plus için kamera uygulaması arıyorum . Cihazda root ve rom oynaması yapılmadı hiç, migrostan almıştık. Önerebileceğiniz bir uygulama var mıdır marketten ya da apk şeklinde? Google camera öneriliyor sanırım ama root yapmak istemiyorum cihaza.
bende Migros dan almıştım bende senin ile aynı fikirdeyim umarım vardır böyle bir uygulama

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Open camera ve camera mx i deneyin bir isterseniz. Baska uygulamalar da var tabi

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Teşekkürler bakacağım, bunlar orijinal kamera uygulamasına göre daha iyilerdir sanırım ?
Aslinda iyidir kotudur diyemem. Acikcasi telefonla sadece gerekli fotograflar cekiyorum. Daha onceden okudugum seylere dayanarak bu tavsiyeleri verdim. Deneyin en iyisi. Bekli atiyorum x uygulama baska telefonda kotu cekim yapar ama sizde iyi cekim yapar

Oyla:

XiaoMiraç

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Miraç
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
29
gcam yükleyin bence garantiden çıkmıyor hem hem de gece çekimleri falan bayağı iyi

Oyla:

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Night Shift (Gece modu) için Google Camera 3,
Ön kamera çekimleri ve portre modu için Google Camera 2,
Arka kamera ile hızlı çekim yapmam gerektiğinde Nokia Camera 91 kullanıyorum.

Gooogle Camera için Cam2API etkinleştirmeniz gerekiyor bunun için de Bootloader kilidini açmanız lazım. Nokia Camera'nın da tam çalışması için gerek var buna.
Google Camera 3:
Nokia Camera: Uygulama - Nokia Camera [Pro Modu & Animoji Desteği][Güncel]
Google Camera 2: (MIUI ROM'larda çalışmayabilir.)

Bunların hepsi stock kameraya göre iyi. Google Camera 2'yi sadece ön kamera için kullanıyorum. Stock kamera ile de neredeyse aynı kalitede çekim yapıyor. Onu kurmanıza gerek yok. Google Camera 3 arka kamera portre modunda, gece modunda ve arka kamera ile 30 santimetreden daha az uzaktaki cisimleri net çekmek konusunda başarılı. Nokia Camera ise HDR olmadan HDR'ın ayarında fotoğraf çekmeye olanak sağlıyor.

"Ne kadar daha iyi fotoğraf çekeceğim?" derseniz kalite %20 kadar artıyor. İyi forumlar...

Oyla:

Atmaca.1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cagri
Cihazım
Pocophone f1
Konular
5
Merhabalar yeni bir pocophone F1 kullanıcısıyim fakat Xiaomi dünyası hem çok güzel ilgi çekici ve karmaşık romlar felan benim sorum pocophone F1 için gcam nasıl yüklerim telefonum root atılmamış olduğu için gerek yok zaten yüklüdür derseniz kamera uygulaması önerilerinizi bekliyorum kimse begenmemesine rağmen bence süper kamerası var şimdiden teşekkür ederim

Oyla:
Üst Alt