Yardım Kamera etrafında yanan yeşil ışık

Rgokcay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ridvan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
19
Merhaba daha önce eu 12.5.7 de vardı sanırım kamera cevresinde beyaz oluyordu lakin mi 10t pro için miui 13 yükledim ektede ekledigim gibi kamera etrafında yeşil nokta çıkıyor bildirim gibi bunu kapatmanın yada değiştirmenin yolu varmı

Ekli dosyalar

• IMG_20220310_002632.jpg
    IMG_20220310_002632.jpg
    13,1 KB · Görüntüleme: 165

torun7042

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Torun
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
Android 12 ile gelen bir özellik o.Kamera yada mikrofon kullandığın zaman,mikrofon yada kamera kullanıldığını göstermek için çıkıyor.Tamamen gizlilik ve güvenlik amaçlı bir özellik.(İzinsiz kamera ve mikrofon erişimine karşı çıkmak için.)Uzun süre baktım fakat çözümünü bulamadım belki başka arkadaşlar biliyordur bir yöntemini ama olacağını sanmıyorum.

Rgokcay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ridvan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
19
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Android 12 ile gelen bir özellik o.Kamera yada mikrofon kullandığın zaman,mikrofon yada kamera kullanıldığını göstermek için çıkıyor.Tamamen gizlilik ve güvenlik amaçlı bir özellik.(İzinsiz kamera ve mikrofon erişimine karşı çıkmak için.)Uzun süre baktım fakat çözümünü bulamadım belki başka arkadaşlar biliyordur bir yöntemini ama olacağını sanmıyorum.
Aslında açıkladıgınız gibiyse güzel özellikmiş kameraya birşey eriştiginde bizim haberimiz oluyor

sipsak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
LG G6
Konular
0
Bende Android 12 tabanlı Mi 10T kullanıyorum ama bende çıkmıyor o yeşil simge. Ayrıca senin kamera arayüzünde 4. sıradaki simge nedir? Bende o simge yok, onun yerine Google Lens var.

torun7042

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Torun
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
Bende Android 12 tabanlı Mi 10T kullanıyorum ama bende çıkmıyor o yeşil simge. Ayrıca senin kamera arayüzünde 4. sıradaki simge nedir? Bende o simge yok, onun yerine Google Lens var.
Büyük olasılıkla farklı romlar kullanıyorsunuz.

Rgokcay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ridvan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
19
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Raw kısa foto video mu ne hareketli resim galiba xiaomi eu rom kullanıyom çin romu geçince o çıkmıyor yeşil ışık

oduncu57

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nizamettin
Cihazım
Mi 10t
Konular
0
güncellemeyle aynı bildirim bende de çıktı kapatmanın yolunu bilen biri anlatırsa çok makbule geçer...

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular