Yardım Kamera donuyor yardım LÜTFEN

berkant60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkant
Cihazım
mi note 3
Konular
9
merhaba arkadaşlar 1 aydır mi 8 kullanıyorum bütün güncellemeler yüklü ve hiçbir sorun yaşamıyordum ama az önce telefona bir uygulama indirdim ve hikaye paylaşımı yapıcaktım,kameraya girdigimde uygulama üzerinden ön kamera çalışıyordu ama arka kameraya geçmek için ekrana dokununca kamera donuyor hiçbir işlem yapmıyor uygulamadan çıkıp normal kameraya girmeye çalışınca kameraya baglanılamıyor diyor sorun nedir yardımcı olabilirmisiniz sistemsel birşeymidir acaba

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
merhaba arkadaşlar 1 aydır mi 8 kullanıyorum bütün güncellemeler yüklü ve hiçbir sorun yaşamıyordum ama az önce telefona bir uygulama indirdim ve hikaye paylaşımı yapıcaktım,kameraya girdigimde uygulama üzerinden ön kamera çalışıyordu ama arka kameraya geçmek için ekrana dokununca kamera donuyor hiçbir işlem yapmıyor uygulamadan çıkıp normal kameraya girmeye çalışınca kameraya baglanılamıyor diyor sorun nedir yardımcı olabilirmisiniz sistemsel birşeymidir acaba
Merhaba Hemşehrim , Geçmiş olsun.
Cihazınızı yeniden başlattıktan sonra lütfen tekrar kamerayı deneyin.

Eğer düzelme olmaz ise Belirttiğiniz uygulamayı sildikten sonra Cihazını yeniden başlatmayı deneyin .

Yine düzelme olmaz ise Ayarlar >> Yüklü Uygulamalar >> Kamera >> Verileri Temizle
İşlemi yaptıktan sonra cihazınızı yeniden başlatın ve kamerayı test edin ve de son durumu lütfen bildirin .

Son düzenleme:
Oyla:

berkant60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkant
Cihazım
mi note 3
Konular
9
Duyarlılığınız için teşekkür ederim ama formüller işe yaramadı bende sildim uygulamayı belki uygulamada bir sorun vardır normalde kamera çalışıyor ama uygulamadan açınca donuyo iyi geceler

Oyla:
Üst Alt