Soru Kamera çerçevesini 18:9 formatına ayarlamak?

emrsaydin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Aydın
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Merhabalar.Kamera uygulaması içerisinde arka veya ön kamera maximum 16:9 formatına kadar ayarlanabiliyor.Daha önce Huawei cihazlarda 18:9 seçeneğinin bulunduğunu görmüştüm.Aynı ayarı Note 6 Pro'ya uygulamak mümkün mü?

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Cihazda yüklü kamera uygulamasının izin verdiği ölçüde formatlar seçilebiliyor, sanırım xiaomi de 18.9 formatı yok, yada ben hiç denk gelmedim. Farklı uygulamalarda denedim onlarda da denk gelmedim. Bende merak ettim, araştırmak lazım giggle~~

Oyla:

emrsaydin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Aydın
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
22
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazda yüklü kamera uygulamasının izin verdiği ölçüde formatlar seçilebiliyor, sanırım xiaomi de 18.9 formatı yok, yada ben hiç denk gelmedim. Farklı uygulamalarda denedim onlarda da denk gelmedim. Bende merak ettim, araştırmak lazım giggle~~
Benimde P Smart cihazında görünce aklıma geldi bu durum,yazayım dedim.Bu formatta çekilen fotoğraflar daha bir efektif duruyor sanki.Ama tabi kırpma gibi bir işlem mevcut diğer formatlar için:)

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Bildiğim kadarıyla kendisi desteklemiyor fakat özel olarak bir modül yada uygulama bulunabilirse olur ama onunda bulunacağını sanmıyorum. Bu belirttiğiniz format pek tercih edilen bir format değil.

Oyla:
Üst Alt