Yardım Kamera bozuldu

cuneyt48

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt
Cihazım
Note 8 pro
Konular
2
Gcam yükledim gece çekimleri yaptım sonra sildim sonra telefonun kendi kamerasına girdim ışıklı ortamda normal çekiyor telvizyon ışığında odaklamiyor gibi yapıyor çok yapmacık foto çekiyor yazılım ile duzelebilir mi gece modunda da çok kötü çekmeye başladı

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Ne şekilde yüklemiştiniz GCam uygulamasını? Normal apk olarak mı, yoksa twrp yada magisk üzerinden mi?

Oyla:

bysah

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Note 8 pro
Konular
7
APK dan bozulmaz kamera uygulamasını sıfırla

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Normal APK olarak yükledim

Normal apk olarak yüklenen uygulammanın telefonun varsayılan uygulamasına müdahale etmesi pek mümkün değil normal şartlar altında. Kamera uygulamasının tüm verileri temizleyip, örnek bir fotoğraf atma şansınız varmı, misal televisyonu olur, koltuğu, masayı falan her hangi bir şeyin fotoğrafı olur maksat karşılaştırma yapmak.

Düşük ışıkta varsayılan kamera uygulaması normalde zaten vasat durumda ama yinede bir görmüş oluruz örnek atma şansınız varsa.

Tam kalite fotoğraf yüklemek için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Oyla:

cuneyt48

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt
Cihazım
Note 8 pro
Konular
2
Normal apk olarak yüklenen uygulammanın telefonun varsayılan uygulamasına müdahale etmesi pek mümkün değil normal şartlar altında. Kamera uygulamasının tüm verileri temizleyip, örnek bir fotoğraf atma şansınız varmı, misal televisyonu olur, koltuğu, masayı falan her hangi bir şeyin fotoğrafı olur maksat karşılaştırma yapmak.

Düşük ışıkta varsayılan kamera uygulaması normalde zaten vasat durumda ama yinede bir görmüş oluruz örnek atma şansınız varsa.

Oyla:

bysah

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Note 8 pro
Konular
7
Gcam hiç stabil değil sürekli kendini kapatıyor

Oyla:

cuneyt48

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt
Cihazım
Note 8 pro
Konular
2
Gcam hiç stabil değil sürekli kendini kapatıyor
Gcam uygulaması configlerini kurcaladım gece çekimleri yaptım sonra stok kameraya girdiğimde bulanık görüntü vardı kameraya zarar verse ışıkta da net çekmez degilmi kamera uygulamasının verilerini sıfırladım telefonu sıfırladım sifirladiktan sonra biraz düzeldi gibi oldu ama sonra tekrar aynı oldu ayarlardan yazılımı tam paket olarak indirip kursam duzelirmi acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tam kalite fotoğraf yüklemek için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

Maalesef internet çekmiyor yüklemiyor

Oyla:

bysah

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Note 8 pro
Konular
7
Gcam uygulaması configlerini kurcaladım gece çekimleri yaptım sonra stok kameraya girdiğimde bulanık görüntü vardı kameraya zarar verse ışıkta da net çekmez degilmi kamera uygulamasının verilerini sıfırladım telefonu sıfırladım sifirladiktan sonra biraz düzeldi gibi oldu ama sonra tekrar aynı oldu ayarlardan yazılımı tam paket olarak indirip kursam duzelirmi acaba
Garanti varsa eminsen bozulduğundan yolla gitsin

Oyla:
Üst Alt