Yardım Kamera açılmıyor

• Konbuyu başlatan SSvip
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 487

SSvip

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
Mi Note 3
Konular
10
Merhaba arkadaşlar mi note 3 cihazımda mi room MIUI 11 - 9.10.17 mevcut. Her zamanki gibi gibi güncelleme yaptıktan sonra twrpden camera2api açmak için gerekli dosyayı twrpden kurdum ve şuan kamera açılmıyor twrpden system'i silip tekrardan rom kurdum ama düzelmedi ne yapmam gerekiyor, yardımlarınız için teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-10-29-00-26-33-346_com.topjohnwu.magisk.jpg
    Screenshot_2019-10-29-00-26-33-346_com.topjohnwu.magisk.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 13

SSvip

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
Mi Note 3
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar mi note 3 cihazımda mi room MIUI 11 - 9.10.17 mevcut. Her zamanki gibi gibi güncelleme yaptıktan sonra twrpden camera2api açmak için gerekli dosyayı twrpden kurdum ve şuan kamera açılmıyor twrpden system'i silip tekrardan rom kurdum ama düzelmedi ne yapmam gerekiyor, yardımlarınız için teşekkürler.
Bilen biri yokmu ya

Oyla:

by_hector

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi9T
Meslek
Topoğraf
Konular
60
madem sistemi sildin varsa telefonda birşey yedekle sonrada temiz kurulum yap düzelecektir telefonun kendi kamerasını kullanmak için camera2api yüklemek zorunda değilsin Gcam kullanacaksan yükle onu

Oyla:

SSvip

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
Mi Note 3
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
madem sistemi sildin varsa telefonda birşey yedekle sonrada temiz kurulum yap düzelecektir telefonun kendi kamerasını kullanmak için camera2api yüklemek zorunda değilsin Gcam kullanacaksan yükle onu
Zaten gcam kullanmak için kurdum ama miui 11 olduğu için olmadı herhalde onu yapınca kamerada da gitti

Oyla:

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Cihazınıza temiz kurulum yapın öncelikle. Miui11 de c2api zaten aktif sadece build.prop dosyasına 1 satır kod eklemeniz gerekiyor.

persist.vendor.camera.HAL3.enabled=1

Oyla:

theozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Note3
Konular
14
Cihazınıza temiz kurulum yapın öncelikle. Miui11 de c2api zaten aktif sadece build.prop dosyasına 1 satır kod eklemeniz gerekiyor.

persist.vendor.camera.HAL3.enabled=1
Mi Room 9.9.3 kullanıyorum MIUI 10 yüklü. Google kamerayi da sorunsuz kullanıyorum twrpden kurdugum camera2api modülü sayesinde. Mesajini gorunce dikkatimi çekti. MIUI 11 de kendiliğinden aktif mi geliyor camera2api ? Mi Note 3 için soruyorum.

Oyla:

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Mi Room 9.9.3 kullanıyorum MIUI 10 yüklü. Google kamerayi da sorunsuz kullanıyorum twrpden kurdugum camera2api modülü sayesinde. Mesajini gorunce dikkatimi çekti. MIUI 11 de kendiliğinden aktif mi geliyor camera2api ? Mi Note 3 için soruyorum.

Miui11 de modül kurmaya gerek yok zaten ekli. Sadece vendorhal3 aktif etmek gerekiyor. Bunun için de yukarıda yazmış olduğum adı ları yapmanız kafi.

Oyla:
Üst Alt