Soru Kaliteli kırılmaz cam lazım

mert.kpck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi5 Prime
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Merhabalar,bende mi5 var şuan koruyucusuz kullanıyorum. Bildiğiniz, gerçekten ekranın kırılmasını çatlamasını önleyen sağlam kaliteli bir kırılmaz cam var mıdır? markası belli midir ve nereden temin edebiliriz?

hepiniz aynısınız...

Ucuz hesaplar=Basit insanlar
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yiğit ali
Cihazım
note 3 pro
Meslek
Memur
Konular
7
Merhabalar,bende mi5 var şuan koruyucusuz kullanıyorum. Bildiğiniz, gerçekten ekranın kırılmasını çatlamasını önleyen sağlam kaliteli bir kırılmaz cam var mıdır? markası belli midir ve nereden temin edebiliriz?
hocam elimde mi5 temperli ekran koruyucular mevcut.. isterseniz konusabiliriz.. saygılar

Oyla:

eskilerdenbirdost

Hürmet sana , ey şan dolu sancağım.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
İphone 6s
Meslek
Öğrenci
Konular
4
hocam telefonu sattığım için kullanamadığım kırılmaz cam var bende nillkin H+Pro piyasadaki mi5 için üretilmiş en sağlam kırılmaz camlardan birisi ilgilenirseniz size satabilirim

Oyla:

mert.kpck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi5 Prime
Meslek
Öğrenci
Konular
5
hocam telefonu sattığım için kullanamadığım kırılmaz cam var bende nillkin H+Pro piyasadaki mi5 için üretilmiş en sağlam kırılmaz camlardan birisi ilgilenirseniz size satabilirim

teşekkür ederim hocam vakit ayırıp cevap yazdığınız için. maalesef birkaç gün önce kırılmaz cam siparişi verdim. gerek kalmadı artık :)

Oyla:

eskilerdenbirdost

Hürmet sana , ey şan dolu sancağım.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
İphone 6s
Meslek
Öğrenci
Konular
4
teşekkür ederim hocam vakit ayırıp cevap yazdığınız için. maalesef birkaç gün önce kırılmaz cam siparişi verdim. gerek kalmadı artık :)
hayırlı olsun hocam o zaman ben teşekkür ederim :)

Oyla:

ankarag3lü

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
elvin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
11
öncelikle herkese merhaba iyi forumlar aranıza yeni katıldım mi5 alalı 2 hafta kadar oldu ekrana taktırdığım bu 2. kırılmaz cam oldu ekranın tam sağ üst köşesi bir türlü yapışmıyor telefoncu silikon kılıftan dedi bana mantıksız geldi ama 2. camı taktırdımertesi günyine aynısı oldu sağüst köşede hava var bu sorunu yaşayan var mı bir çözümü var mı nano cam daha iyi yapışır diyorlar ama bir de nano cam alıp aynı sorun yaşar mıyım diye endişe ediyorum. konuyu neden buraya yazdın diye soracak olursanız yenı konu acayım dedım forum izin vermedi :)

Oyla:

58daging

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 5
Konular
2
öncelikle herkese merhaba iyi forumlar aranıza yeni katıldım mi5 alalı 2 hafta kadar oldu ekrana taktırdığım bu 2. kırılmaz cam oldu ekranın tam sağ üst köşesi bir türlü yapışmıyor telefoncu silikon kılıftan dedi bana mantıksız geldi ama 2. camı taktırdımertesi günyine aynısı oldu sağüst köşede hava var bu sorunu yaşayan var mı bir çözümü var mı nano cam daha iyi yapışır diyorlar ama bir de nano cam alıp aynı sorun yaşar mıyım diye endişe ediyorum. konuyu neden buraya yazdın diye soracak olursanız yenı konu acayım dedım forum izin vermedi :)
Hocam silikon kılıf kenardan baskı yaptığı için taktığınız kırılmaz cam altına toz ve hava alıyor bu yüzden kenarlarda boşluklar görünür.( Kılıf takılı iken kenardan telefonu sıkarsanız dediğimi daha iyi anlarsınız) Ekrandan biraz küçük kırılmaz cam alırsınız yada kenarı daha ince kılıf kullanırsanız bu sorun olmaz.(kırılmaz cam o şekilde kavlama yaptığı zaman telefon eski ve kirli görünüyor ben bu yüzden kılıf ve cam takmadan kullanıyorum ama bu şekilde telefon çok kaygan olduğu için koyduğum yerden düştü ve ekran kırıldı, bu yüzden kılıf takmadan kullanmayın)

Oyla:

tsugayu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
5
Bende bir not düşeyim, benim gibi aliexpressten 1 dolara temperli camlardan almayın. Görüntü kalitesi, şeffaflığı, kesimi, dokusu çok güzel ama öyle bir parmak izi bırakıyor ki anlatamam. Parmak izi ve yağ tutmayan kaliteli markalı bir ürün alın.

Oyla:

bekotr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berkan
Cihazım
mi5
Konular
0
beyaz mi5 e siyah temperli cam takarak siyah iç çerçeve gizlenebilir mi sizce şuradakinden

Oyla:
Üst Alt