Çözüldü Kaçak Redmi Note 6 Pro Güncelleme Geldi, Yapılırsa İmeil Gider mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Denizci1312

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sıddık
Cihazım
Resmi note 6 pr
Konular
1
Merhaba arkadaşlar piyasa satılan kaçak REDMİ NOTE 6 pro imeli değiştirilmiş yazılım yükseltme geldi yükseltilirse İMEİL GİDERMİ veya başka sorun olur mu

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-04-13-21-25-43-521_com.android.updater.png
    Screenshot_2019-04-13-21-25-43-521_com.android.updater.png
    81,2 KB · Görüntüleme: 118

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Kaçak derken neyi kastediyorsunuz, normalde imei atılmış bir cihazda güncelleme ve rom yüklemelerinde imei gitmiyor.

Denizci1312

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sıddık
Cihazım
Resmi note 6 pr
Konular
1
Kaçak derken neyi kastediyorsunuz, normalde imei atılmış bir cihazda güncelleme ve rom yüklemelerinde imei gitmiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu piyasada satılan kutunun üstünde global yazan cihazlar imeili değiştirilmiş cihazlar yazılim yükseltilirse İMEİL GİDERMİ bide romlumudur bilmiyorum

bu piyasada satılan kutunun üstünde global yazan cihazlar imeili değiştirilmiş cihazlar yazılim yükseltilirse İMEİL GİDERMİ bide romlumudur bilmiyorum

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99

İMEİL nedir? IMEI denen ve sim kartlı cihazların benzersiz kimliği mi yoksa E-Mail denilen ve birbirimizle haberleştiğimiz elektronik postanın okunuşu mudur?

Kaçak derken neyi kastettiğiniz sorulmuş, bizleri daha da karanlıklara itmişsiniz.
Üzerinde global yazan kutunun kaçaklıkla ne alakası var.

Cihaz romlumudur bilmiyorum diyorsunuz, Romsuz telefon, üzerinde Windows, linux, dos v.s. olmayan bilgisayara benzer. Açılamaz. Bundan neyi kastediyorsunuz?

Eğer sorunuz sadece "IMEI değişmiş cihazda güncelleme yapılırsa IMEI gider mi" olsa, zaten buna "IMEI değişen cihazda güncelleme ile IMEI gitmez" şeklinde cevap ta verilmiş.

Halen cevap beklediğinize göre bizim anlamadığımız başka sorunlar var. Lütfen daha açık yazar mısınız?

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Denizci1312

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sıddık
Cihazım
Resmi note 6 pr
Konular
1
İMEİL nedir? IMEI denen ve sim kartlı cihazların benzersiz kimliği mi yoksa E-Mail denilen ve birbirimizle haberleştiğimiz elektronik postanın okunuşu mudur?

Kaçak derken neyi kastettiğiniz sorulmuş, bizleri daha da karanlıklara itmişsiniz.

Cihaz romlumudur bilmiyorum diyorsunuz, Romsuz telefon, üzerinde Windows, linux, dos v.s. olmayan bilgisayara benzer. Açılamaz. Bundan neyi kastediyorsunuz?

Eğer sorunuz sadece "IMEI değişmiş cihazda güncelleme yapılırsa IMEI gider mi" olsa, zaten buna "IMEI değişen cihazda güncelleme ile IMEI gitmez" şeklinde cevap ta verilmiş.

Halen cevap beklediğinize göre bizim anlamadığımız başka sorunlar var. Lütfen daha açık yazar mısınız?

ŞİMDİ BEN 1.250TL YE NORMAL KVK 1900 KUSUR BİZİM URFADA KACAK OLARAK DEDİGİMİZ DUBAİ MALİMİDİR NEDİR ONDAN ALDİM SAGLM BİR IMEI ATTTIRDIM DUN AKSAM YAZİLİM GUNCELLEMESİ GELDİ V10.2.2.2 KARARLİ 1.7g diye benim sorum şu ben güncelleme yaparsam BENİM ATTİRDİĞİM IMEI silinir mi
TELEFON XİAOMİ REDMİ NOTE 6 PRO

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-04-14-21-39-18-949_com.android.updater.png
    Screenshot_2019-04-14-21-39-18-949_com.android.updater.png
    84,4 KB · Görüntüleme: 74
Moderatör tarafında düzenlendi:

wha44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
feyyaz ers
Cihazım
note 6 pro
Konular
3
qualcomm işlemcili telefonlarda imei numarası silinmez. işlemci kendine saklar onu. stock rom ile imei geri çekilebilir. yani tekrar aktifleşir. kutuda yazan imei numarası ile telefondaki aynıysa korkma. ama sonradan farklı bir imei atılmışsa sıkıntı olabilir, kesin konuşmak istemem.

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Sizin kaçak dediğiniz telefon yurt dışı garantisiz ve imei atılmış cihazla aynı anlama geliyor. güncelleme gelmiş yapabilirsin imei gitmez sorun yaşamazsın

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Beyler ben arkadaşın IMEI si değiştirilmiş mi8 se sine twrpden romu silip yeni rom attım. Atılmış imei gitmez dimi?

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
paşam ŞİMDİ BEN 1.250TL YE NORMAL KVK 1900 KUSUR BİZİM URFADA KACAK OLARAK DEDİGİMİZ DUBAİ MALİMİDİR NEDİR ONDAN ALDİM SAGLM BİR IMEI ATTTIRDIM DUN AKSAM YAZİLİM GUNCELLEMESİ GELDİ V10.2.2.2 KARARLİ 1.7g diye benim sorum şu ben güncelleme yaparsam BENİM ATTİRDİĞİM IMEI silinir mi
TELEFON XİAOMİ REDMİ NOTE 6 PRO

Paşam diye hitap ettiğiniz kişi ,site yöneticisi ve co-admin farkindamisiniz ?. Hitap seklinize önem gösterin lütfen.

Havzali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Redmi Note7 Pro
Konular
0

Hocam füze firlatsaydiniz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt