Yardım Kablosuz kulaklık çift baglanmıyor

Emre-0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE
Cihazım
Huawei p9 lite
Konular
1
Merhaba aliexpressden f9-13b kulaklık aldım yanlışlıkla tekli moda sokmuşum.Bu moddan nasıl çıkacağıımı bilmiyorum ve bunun yanında 1 tekide şarj almıyor ne yapmam hakkında yardım edebilecek varmı?

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Satıcıyla iletişime geçmeniz en sağlıklısı ya da deneme yanılma olayıyla. Kullanma kılavuzu yok mu hocam?

Emre-0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE
Cihazım
Huawei p9 lite
Konular
1
Satıcıyla iletişime geçmeniz en sağlıklısı ya da deneme yanılma olayıyla. Kullanma kılavuzu yok mu hocam?
Dün yazdım ama hala bir cevap gelmedi kunlanma kılavuzunda bu konu hakkında herhangi birşey söyelmemiş Youtube'da baktım resetleyince 2'si birden çalışıyor ama kulaklık şarj almadığı için resetleyemiyorum(basılı tutunca direkt kırmızı yanıyor)ve kablosuz kulaklıklarda sol u açınca iksi çalışıyor benimkinde sol şarj almıyor.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Dün yazdım ama hala bir cevap gelmedi kunlanma kılavuzunda bu konu hakkında herhangi birşey söyelmemiş Youtube'da baktım resetleyince 2'si birden çalışıyor ama kulaklık şarj almadığı için resetleyemiyorum(basılı tutunca direkt kırmızı yanıyor)ve kablosuz kulaklıklarda sol u açınca iksi çalışıyor benimkinde sol şarj almıyor.
Hocam kullanmadığım için kesin yorum yapamayacağım, satıcıyı beklemekten başka çare yok gibi. Kendiniz sallamasyon kombinasyonlar denediniz mi?

Üst Alt