Soru Kablosuz görüntü aktarma

ravenattack

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
James
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
6
Televizyonum'da kablosuz görüntü aktarma özelliği olmadığı için chromecast tarzı bir ürün almak istiyorum. Ayarlardaki bağlantı&paylaşım menüsünde bulunan yansıt ve kablosuz ekran özelliklerinin ne farkı var? Aktardıkları görüntü fhd 60 fps midir?

ahmedo38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
35
Mibox öneririm hocam 50 60 liralık ürünler de donma oluyor

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

zazaleite

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
xiaomi mi8se
Konular
1
Televizyonum'da kablosuz görüntü aktarma özelliği olmadığı için chromecast tarzı bir ürün almak istiyorum. Ayarlardaki bağlantı&paylaşım menüsünde bulunan yansıt ve kablosuz ekran özelliklerinin ne farkı var? Aktardıkları görüntü fhd 60 fps midir?
Bende miracast var pek stabil bir cihaz değil kopmalar yaşanıyor sürekli senkron sorunu cabası youtube kısa video izleyebilirsin ama öyle film açıp yansıtayım dersen pek zevk vermiyor ama görüntü kalitesi iyi HD kalite diyebilirim öyle fhd ultrahd falan değil ama

Oyla:

Serhat Gümüş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat Gümüş
Cihazım
mi mix 3
Konular
7
Bende ezcast var, enerjiyi usb ile tv den alıyordum donmalar ve kopmalar yaşıyordum, sonra bir gün aklıma geldi enerjiyi tv'nin yanındaki modem usb çıkışından aldım, hiç donma ve kopma olmadan gayet güzel çalıştı. Tv usb bağlantısı enerji için yeterli gelmiyor. Başka bir sıkıntısı yok..

Oyla:
Üst Alt