Diğer Kablosuz ekran yansitma yapildiginda baglantim kopmakta

Ercoo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ercan
Cihazım
Mi max 3
Konular
1
Merhaba öncellikle benim size bir sorum olacakti ben mi max 3 kullanıyorum da cihazımi kablosuz olarak tv ye bagladigimda YouTube de sorunsuz yansit yapilmakta fakat uygulama veya oyun yansitmak istediğim 10 saniye icinde yayin kopuyor farkli cihazlarda sorun yok ama benim cihazda sorun var bu konu hakkinda yardimci olmanizi rica ederim

hakan.aktas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Elektrik Mühendisi
Konular
11
Youtube hesabını açıp tv de yansıtma yapıyorsan o aslında yansıtma değil uzaktan kumanda gibi birşey olur. Yansıtma asıl senin kopan olay ama benim başıma hiç gelmedi

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ercoo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ercan
Cihazım
Mi max 3
Konular
1
Kardeşim youtube hesabini girmedim direk aktqrim yapıyor

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Aynı telefon sahibiyim modemin uzaklığı televizyonun hızı ayrıca telefonunuzun yazılımı bu tür sıkıntılara etken
Phillips marka televizyonum var Çok iyi bir TV değil eu romda iken bazen bağlanamıyorudum bile 3 haftadır miuipro dayım şimdiye kadar bir sıkıntı olmadı
YouTube de ise durum faklı arkadaşın dediği gibi yansıtma iconuna tıkladığında telefonun yansıması değil televizyonun youtube uygulaması açılıp oradan seyrediyorsun

Ercoo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ercan
Cihazım
Mi max 3
Konular
1
Aynı telefon sahibiyim modemin uzaklığı televizyonun hızı ayrıca telefonunuzun yazılımı bu tür sıkıntılara etken
Phillips marka televizyonum var Çok iyi bir TV değil eu romda iken bazen bağlanamıyorudum bile 3 haftadır miuipro dayım şimdiye kadar bir sıkıntı olmadı
YouTube de ise durum faklı arkadaşın dediği gibi yansıtma iconuna tıkladığında telefonun yansıması değil televizyonun youtube uygulaması açılıp oradan seyrediyorsun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ama youtubeden cikinca tvde cikiyor YouTube den

UnitBack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muzo
Cihazım
Xaomi max 3
Konular
0
Wifi aparatı ile internetsiz direk ekran yansıtma diyorsan o kopma olayı bende de oluyor kardeşim sanırım sıkıntı var o olayda çünkü eşimde lenovo k3note var ekranı yansıt saatlerce kopma olmuyor o yüzden pie güncellemesini bekliyorum ben

hasolin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orta
Cihazım
Huawei
Konular
4
telefonu kablosuz olarak hangi programla smart tvye bağlanıyor acaba

Üst Alt