Soru Kablolu kulak içi kulaklık tavsiye

gorkem03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
görkem
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
15
Merhabalar. 50-60 liraya kadar kulakiçi kulaklık arıyorum. Dışarıya içeriye ses alma verme mümkün olduğunca az olsun istiyorum. Bass önemlidir.
Mi 6 kullanıyorum. Type c olursa tadından yenmez olmazsa çok problem değil.
Le eco diye bi kulaklık var alan çoğu kişi memnun ama ben sesi dışarı vermesinden ve basın yetersiz olabileceğinden korkuyorum. ben yinede sizden öneriler bekliyorum teşekkür ederim

USB Tipi C Kulaklık, Letv Leeco CDLA Kulaklık HiFi Çip Inbedded LeEco le 2 Pro için Sürekli Dijital Kayıpsız Ses
USB Type C Earphones, Letv Leeco CDLA Earphone HiFi Chip Inbedded Continual Digital Lossless Audio for LeEco le 2 Pro-in Phone Earphones & Headphones from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam 1000 tl lik kulaklık almak istesen şu ufak korkularını anlarım ama bırak da 50-60 tl lik kulaklıkta iç dış ses korkutsun biraz :)ben sefa hocamdan aldığım leeco kullanıyorum ve çok memnunum.tavsiye ederim

gorkem03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
görkem
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
15
Hocam 1000 tl lik kulaklık almak istesen şu ufak korkularını anlarım ama bırak da 50-60 tl lik kulaklıkta iç dış ses korkutsun biraz :)ben sefa hocamdan aldığım leeco kullanıyorum ve çok memnunum.tavsiye ederim
İşte 50-60 liraya alabileceğimizin en iyisini almaya çalışıyorum.
Zaten benim de yukarda paylaştığım le ecoydu link çıkmamış.

USB Tipi C Kulaklık, Letv Leeco CDLA Kulaklık HiFi Çip Inbedded LeEco le 2 Pro için Sürekli Dijital Kayıpsız Ses
to Clipboard

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adibelli

Web Designer
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur A.
Cihazım
Mi9T PRO 128GB
Meslek
Web Designer
Konular
35
Rock Zircon kullanıyorum,bass konusunda fiyatının en meşhur kulaklığıdır,tavsiye ederim.Lakin Type-C değil aklınızda bulunsun..

Üst Alt