Yardım K60 ultra/13t pro root yapamiyorum

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
51
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 14 china
Telefon Modeli
K60 ultra
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaslar bl acik cihaza twrp olmadigi icin cin romunu root yapip tr dil eklemek istiyorum sitede paylasilan magisk yukleme yontemlerini deniyorum hic bir hatada almiyorum ama magisk bir turlu yuklu gozukmuyor yardimci olur musunuz

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Arkadaslar bl acik cihaza twrp olmadigi icin cin romunu root yapip tr dil eklemek istiyorum sitede paylasilan magisk yukleme yontemlerini deniyorum hic bir hatada almiyorum ama magisk bir turlu yuklu gozukmuyor yardimci olur musunuz
Hocam 13t proda böyle bir sorun var magisk manager boot imajını doğru bir şekilde yamalayamıyor o yüzden yamasız boot dosyasını flashlıyorsunuz gibi bir durum oluyor. cihaz yeni çıktığından mı bilmiyorum nedenini ama şuan cihazın internette doğru düzgün romu yokken twrp olmaması gayet normal bir süre böyle kullanmanız gerekmekte bana kalırsa custom recoveryler 1-2 ay arası bir süreye kadar çıkmış olur kesin bilgi olmamakla birlikte.

Oyla:

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
51
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben eu dan paralı rom aldığım sorduğum sorulara direk cevap alabiliyorum şöyle bir cevap aldım ama en altta ki komutu daha uygulamadım
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam 13t proda böyle bir sorun var magisk manager boot imajını doğru bir şekilde yamalayamıyor o yüzden yamasız boot dosyasını flashlıyorsunuz gibi bir durum oluyor. cihaz yeni çıktığından mı bilmiyorum nedenini ama şuan cihazın internette doğru düzgün romu yokken twrp olmaması gayet normal bir süre böyle kullanmanız gerekmekte bana kalırsa custom recoveryler 1-2 ay arası bir süreye kadar çıkmış olur kesin bilgi olmamakla birlikte.

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Ben eu dan paralı rom aldığım sorduğum sorulara direk cevap alabiliyorum şöyle bir cevap aldım ama en altta ki komutu daha uygulamadım
Hocam bu konuda bir şey diyemiyorum ama tek bildiğim şey magiskin bu iki cihazda düzgün boot patch yapamadığı.

Oyla:

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
51
Evet

Bu yöntemde tutmadı yok mu bir baba yiğit 🙂

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Evet

Hocam daha önce gerek türk gerek yabancı forumlarda çok konuşuldu bu konu son 1 aydır. gerçekten maalesef şuan bir çözümü yok magiskin yeni sürümü çıkınca düzelir belki zaten 1 aya bence twrp yayınlanır 1 ay daha bekleyin bence
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam yabancı bir yerde bişey okudum ama ingilizcemin yettiği kadarıyla okuyacam çeviri anlamsız bişeye çeviriyor birisi magiskte boot patch yapıyorum olmuyor rootlanmıyor demiş cevap olarak da k60 ultranın çin sürümünden boot imajını yamalayıp flashlayın oluyor demiş.

çin sürümü üstteki oluyor galiba ama cihaza da çin sürümünü kurmamız gerekir mi bilemem

Son düzenleme:
Oyla:
Ü

Üye silindi 265308

Guest
Hocam daha önce gerek türk gerek yabancı forumlarda çok konuşuldu bu konu son 1 aydır. gerçekten maalesef şuan bir çözümü yok magiskin yeni sürümü çıkınca düzelir belki zaten 1 aya bence twrp yayınlanır 1 ay daha bekleyin bence

Hocam yabancı bir yerde bişey okudum ama ingilizcemin yettiği kadarıyla okuyacam çeviri anlamsız bişeye çeviriyor birisi magiskte boot patch yapıyorum olmuyor rootlanmıyor demiş cevap olarak da k60 ultranın çin sürümünden boot imajını yamalayıp flashlayın oluyor demiş.

çin sürümü üstteki oluyor galiba ama cihaza da çin sürümünü kurmamız gerekir mi bilemem
Evet

magisk 26.0 işe yaramıyormu?

Oyla:

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
51

Şuan orj çin romu yuklu ne yaptıysam olmadı boot. Img yi denedim init_boot.img yi denedim olmadı benim a portu aynı komutları a olarak verdim oda olmadı

magisk 26.0 işe yaramıyormu?
25 ı denedim en sonu da denedim olmadı

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Şuan orj çin romu yuklu ne yaptıysam olmadı boot. Img yi denedim init_boot.img yi denedim olmadı benim a portu aynı komutları a olarak verdim oda olmadı

Hocam yapılabilecek her şeyi denedik tek çare twrpyi beklemek

Oyla:
Ü

Üye silindi 265308

Guest

Zaten emirhanyaglici hocam söylemiş isterseniz suanlik sansinizi zorlamayip twrp bekleyebilirsiniz

Fakat isterseniz son olarak magisk delta deneyin

Oyla:
Üst Alt