Çözüldü K40 gaming performans sorunu çözümü

Musa56

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musa
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
13
Kıymetli hocalarım k40 gaming telefonuma orijinal romu kurdum telefon resmen açıldı herkese tavsiye ediyorum dil İngilizce diye çekinmeyin size yetecek kadar Türkçe yardım isteyen dm atsın

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Neden DM? Burası facebook değil bir forum, buradan yazın ki herkes faydalansın...

Musa56

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musa
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
13
Neden DM? Burası facebook değil bir forum, buradan yazın ki herkes faydalansın...
Hocam dm veya bir yerden prim kasmıyoruz merak etme zaten yazmışım yardımcı olacak benim ve yardım isteyen bana dm atsın iletişime geçip yardımcı olacaktım konuyu açık ve net yazmışım saygılarımla

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Hocam dm veya bir yerden prim kasmıyoruz merak etme zaten yazmışım yardımcı olacak benim ve yardım isteyen bana dm atsın iletişime geçip yardımcı olacaktım konuyu açık ve net yazmışım saygılarımla
Prim kasacak bir durum yok zaten... Forumun amacı bana DM at demek değildir, bildiğinizi yazarsınız ve konuyu okuyan herkes bilgiye ulaşır. Bilgi paylaştıkça artar ve bunun yolu da açık paylaşım yapmaktır. Sizin konunuz forumun temel mantığına ters.

Musa56

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musa
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
13
Prim kasacak bir durum yok zaten... Forumun amacı bana DM at demek değildir, bildiğinizi yazarsınız ve konuyu okuyan herkes bilgiye ulaşır. Bilgi paylaştıkça artar ve bunun yolu da açık paylaşım yapmaktır. Sizin konunuz forumun temel mantığına ters.
Hocam ben yazdığımın arkasındayım vakit ayırdığınız için teşekkür ederim hayırlı günler

Üst Alt