Yardım K40 gaming hakkinda

beb0p29

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi a2
Konular
4
Arkadaşlar ben bu cihazı yeni aldım cihazdan memnunum şarj süresi de fena değil. Söyle bir sorum olacak telefonda imei mesajı geldi ve mediatek olduğu için kolayca imei atılıyor mu bu birinci sorum. İkinci sorum ise pek anlamıyorum ama rom ve root olayı varmış bunları telefona uygulamam gerekir mi hem pil hem stabilirligi açısından daha mı iyi oluyor bu konuda fikir verip yardımcı olur musunuz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-02-19-15-09-39-344_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2022-02-19-15-09-39-344_com.android.settings.jpg
    243,9 KB · Görüntüleme: 3

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
MTK olduğu için kolayca imei atıldığı algısı maalesef eskidendi. Şuanda yeni çıkan mtk lar SD işlemcilerden daha zor. bu cihaz içinde olumlu bir gelişme yok diye biliyorum. Rom root olayları mtk da riskli bu şekilde kullanmanız tavsiyedir..

beb0p29

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi a2
Konular
4
MTK olduğu için kolayca imei atıldığı algısı maalesef eskidendi. Şuanda yeni çıkan mtk lar SD işlemcilerden daha zor. bu cihaz içinde olumlu bir gelişme yok diye biliyorum. Rom root olayları mtk da riskli bu şekilde kullanmanız tavsiyedir..
Bu şekilde kullanmaya devam edeceğim teşekkürler. Anladığım kadarıyla sd işlemcilere daha kolay imei atılıyor ve bu telefonda imei sıkıntı anladığım kadarıyla. En iyisi sd li bir telefona geçmek sanırım hocam?

Üst Alt