Yardım K40 Gaming Ekran Kararması

saydin97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selahattin
Cihazım
mi9t
Konular
4
K40 gaming cihazımda telefon ısınınca parlaklık azalıyor oyunda çok rahatsız ediyor. Kullandığım romdan mı kaynaklı sizce ? İndia rom kullanıyorum. Otomatik parlaklık kapalı

Zenonf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 9
Konular
6
K40 gaming cihazımda telefon ısınınca parlaklık azalıyor oyunda çok rahatsız ediyor. Kullandığım romdan mı kaynaklı sizce ? İndia rom kullanıyorum. Otomatik parlaklık kapalı
çin Roma geçin ısınma azalır

saydin97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selahattin
Cihazım
mi9t
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Hindistan cihazı poco f3 diye geçiyor
O cihazda amoled ekran var ve NFC yok.

Redmi k40 gaming ise oled ekran ve NFC var.

Hint romu dolayısıyla amoled ekrana göre optimize edilmiş. Oled ekranlı cihaza haliyle ısınma yapıyor.

Redmi k40 gaming Türkiye telegram gurubunda Harun hoca var. Onunda emekleri sayesinde aynı eu gibi Türkçe içeren çin tabanlı rom yapıldı . Küçük bir bağışla buna geçin rahat edersiniz

saydin97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selahattin
Cihazım
mi9t
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hindistan cihazı poco f3 diye geçiyor
O cihazda amoled ekran var ve NFC yok.

Redmi k40 gaming ise oled ekran ve NFC var.

Hint romu dolayısıyla amoled ekrana göre optimize edilmiş. Oled ekranlı cihaza haliyle ısınma yapıyor.

Redmi k40 gaming Türkiye telegram gurubunda Harun hoca var. Onunda emekleri sayesinde aynı eu gibi Türkçe içeren çin tabanlı rom yapıldı . Küçük bir bağışla buna geçin rahat edersiniz
Nasıl geçicem

drakula63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim hali
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
Sa kgg cumeten bendede aynı sorun var çin turkçe dill seçenekli rom varsa size zahmet bi saglam link tarmsnz

0Kemal51

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Mi5s
Konular
2
Maalesef bi kişinin tekeline düşmüş vaziyette mtk işlemcilerin sıkıntısı düzgün rom yok parayı vereceksiniz kafam rahat olsun diyorsanız 150tl belki 200olmuştur bilmiyorum vietsub rom adamın sattığı bide imei atılmamış olsun uzaktan imei atan program para istiyormuş o yüzden elimize gelsin diyorlar o da bazı hatalar veriyor biraz uğraşıyorlar olay bundan ibaret bilmem anlatabildim keşke mi 11t alsaydım o kadar pişmanım yani

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Maalesef bi kişinin tekeline düşmüş vaziyette mtk işlemcilerin sıkıntısı düzgün rom yok parayı vereceksiniz kafam rahat olsun diyorsanız 150tl belki 200olmuştur bilmiyorum vietsub rom adamın sattığı bide imei atılmamış olsun uzaktan imei atan program para istiyormuş o yüzden elimize gelsin diyorlar o da bazı hatalar veriyor biraz uğraşıyorlar olay bundan ibaret bilmem anlatabildim keşke mi 11t alsaydım o kadar pişmanım yani
malûm yollardan getirilmiş Mi11t alsanız da IMEI işlemi için aynı şeyleri geçerli. Aynı işlemci neticede . Adana 'da 200 TL yapıyorlar ama uzaktan pahalı programlardan ötürü (uzaktan yapınca 48 saat başka işlem yapılmıyormus o programlar ile )

Vietsub 'un ücretli ve ücretsiz olanı da var tıpkı elite gibi.
Ücretli olan miuivn diye geçiyor ekstra görselleştirme falan var ..

Konuda elite rom paylaştım . Şuan vietsub 13.0.8 kullanıyorum hem elite beta build rom ,hemde vietsub 13.0.8 build romda çok performanslı.

Bir buçuk yılı aşkındır kullanıyorum çok memnunum.
Ben 12/128 versiyonunu 3600 TL almıştım. O zamanlar bu fiyat aralığında böyle cihaz yoktu. Şimdi olsa yine alırım.

Ek olarak aosp Arrow 13 çıktı . Denedim oldukça güzel performans veriyordu. Üzerine ekledikleri kamera çok iyiydi.

Kullandığım birkaç uygulamanın android 13 desteği yoktu o nedenle geri MIUI döndüm.

Bir MTK cihaza göre oldukça iyi desteği var elbette snapdragon kadar olamaz.

Şuan
Elite rom , vietsub rom , aosp olarak Arrow , linagea ve aex var. Hassan mirzah bu telefona ram çıkarmaktan vazgeçmedigi sürece destek sorunu da olmaz

Üst Alt