Çözüldü K20 pro'nun üst hoparlörüne dokununca ekranın bulanıklaşması

digi_boy2006

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi K20 Pro
Konular
1
arkadaşlar selamlar, K20 pro cihazımla konuşurken normal şekilde ekran karartması sorunsuz çalışıyor, ancak telefonu normal kullanırken üst hoparlör yada ekran karartma sensörüne dokununca cihazın ekranı hafif bulanıklaşıyor, parmağımı çekince düzeliyor, durumu yeni fark ettim, bu normal mi acaba, yada bir sorun mu?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
arkadaşlar selamlar, K20 pro cihazımla konuşurken normal şekilde ekran karartması sorunsuz çalışıyor, ancak telefonu normal kullanırken üst hoparlör yada ekran karartma sensörüne dokununca cihazın ekranı hafif bulanıklaşıyor, parmağımı çekince düzeliyor, durumu yeni fark ettim, bu normal mi acaba, yada bir sorun mu?
hocam üst kısımda bildirim çubuğuna dokunduğunuz için öyle oluyor korkulacak birsey yok :)

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Zamanında bende mi8 cihazımda ekran bozuldu sanmıştım :) ama orda eliniz yukarıda hocamın dediği gibi bildirim çubuğuna dokunduğu için oluyor

S

Silinen üye 107783

Guest
Benim en sevmediğim olay telefonla konuşurken kulağıma yaslıyorum telefonu, çekip baktığımda bildirim ekranı aşağıya kaymış oluyor. Bunu yaşayan var mı?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Benim en sevmediğim olay telefonla konuşurken kulağıma yaslıyorum telefonu, çekip baktığımda bildirim ekranı aşağıya kaymış oluyor. Bunu yaşayan var mı?
Hızlı ayarları kapatın. En azından cihaz kitliyken bildirim çubuğu aktif olmaz (cihazin ekranı kapalıyken birisi aradığında ise yarar)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-09-18-22-53-10-136_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2019-09-18-22-53-10-136_com.android.settings.jpg
    402,1 KB · Görüntüleme: 14
Üst Alt