Yardım K20 Pro restart problemi.

Ordan Geçenbay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
K20 PRO
Konular
24
Arkadaşlar merhaba. K20 Pro cihazım cebimdeyken günde bir kez yeniden başlat yapıyor (bazen iki kez)
Sadece cebimdeyken oluyor(Eu 10.3.16 rom kurulu)
Yurt dışı sitelerde birkaç kişi daha buna benzer sıkıntı yaşamış.
Parmak izi okuyucu ve yüz tanımayı iptal ettim dünden beri hiç sorun çıkmadı.
İkisini birkaç gün tek tek deneyip sorunun hangisinde olduğunu bulmaya çalışacağım.
Başka başına gelen var mı?
(bir sürü bankacılık vs yüklü olduğu için fabrika ayarlarına dönmeden çözmeye çalışıyorum)

atak946

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
5
Arkadaşlar merhaba. K20 Pro cihazım cebimdeyken günde bir kez yeniden başlat yapıyor (bazen iki kez)
İkisini birkaç gün tek tek deneyip sorunun hangisinde olduğunu bulmaya çalışacağım.
(bir sürü bankacılık vs yüklü olduğu için fabrika ayarlarına dönmeden çözmeye çalışıyorum)
Türkçe dil veya Parmak izinden yapıyordur abi twrp sürümlerinden kaynaklanabiliyor bende yaşadım bu durumu.

Forumdaki @By.TRabZonLu nun paylaşmış olduğu twrp ile kurunca bu sorun ortadan kalktı ama stabil değil beta sürüm kurulu bende.

Bu twrp ile stabil sürüm kurmayı beceremedim bunun için sistemi falan silmek gerekiyormuş göze alamadım

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Ordan Geçenbay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
K20 PRO
Konular
24
Türkçe dil veya Parmak izinden yapıyordur abi twrp sürümlerinden kaynaklanabiliyor bende yaşadım bu durumu.

Forumdaki @By.TRabZonLu nun paylaşmış olduğu twrp ile kurunca bu sorun ortadan kalktı ama stabil değil beta sürüm kurulu bende.

Bu twrp ile stabil sürüm kurmayı beceremedim bunun için sistemi falan silmek gerekiyormuş göze alamadım

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler. Link var mı yaptığınız işlemle ilgili?

Oyla:

digi_boy2006

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi K20 Pro
Konular
1
bende de eu 10.3.16 yüklü, böyle bir sorunla karşılaşmadım, bende parmak izi aktif, yüz tanıma aktif değil belki yüz tanımadan dolayı olabilir, isterseniz sizde yüz tanımayı kapatıp bi deneyin.

Oyla:
Üst Alt