Yardım K20 Pro Operatör/Hat Önerisi

pesimist27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
K20 Pro
Konular
6
Merhaba beyler, K20 Pro kullanıcısıyım ve aldığımdan beri Turkcell ile kullanıyorum. Gaziantepte yaşıyorum ve şimdiye kadar hiç çekim veya hız sorunu yaşamadım yani şehir merkezindeyim ve öyle kurak yerlerde işim olmuyor. Fakat faturalı hattımın taahhütü biteceği için ve Turkcell sağolsun güzel bir teklif vermediği için mecburen hat değişikliği yapacağım. Özellikle K20 veya band20 olmayan telefon kullanan arkadaşlar öneri yaparsa çok sevinirim. Şu an aklımda vodafone var. Ocakta geçmem lazım şimdiden araştırıyorum.

Çoğu kişi vodafone ve tt önermiyor ama Turkcell 3gb internet 750 dk 500 sms için 40 tl ücret istedi ve en uygun bu var dediler. Benim aradığım maks 30 tl civarı güzel bir paket.
Ayrıca bazılarıda normal tt hazır karta geçin 2-3 gün durup tekrar turkcelle geçin güzel tarife verirler diyorlar. Bunu yapmakta mantıklı duruyor ama bilemiyorum fazladan masraf çıkar mı vs

pesimist27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
K20 Pro
Konular
6
Trakya da Türk Telekom ile turkcell den daha iyi çekim alıyorum. Bence bulunduğunuz bölgeye göre Türk Telekom kullanan kişilerden bilgi alın.. Boşuna fazla para ödemeyin. Başka operatör den bile gecseniz, 12 GB İnternet 1000 dakika konuşma 1000 dakika sms i 35 liraya vereceklerini sanmıyorum Turkcell in.

Zaten ben önceden TT kullanıyordum ve şikayetim olmadı ama band20 yüzünden acaba sorun olabilir mi diye düşünüyorum. Yoksa şu anda 8gb 1000+1000 şeklinde 29 tlye tarife var türk telekomda

Oyla:

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
Hocam kırsal alanda yaşamadığıniz için band 20 nin eksikliğini hissetmeyeceksiniz. Band 20 ile alakalı forumda açılmış bir sürü konu var. Durumu tecrübe eden kişilerden fikir alabilirsiniz.

Oyla:

erdogan818

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Mi Max
Konular
1
merhaba,imei repairli k20prom var bimcell hatlı.şebeke kesilip duruyor. sms gelip internet çalışırken arama düşmüyor sürekli ve hep yapıyor bunu.yazılımla mı çözülür nasıl düzelir

Oyla:

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Faturalı herhangi bir Vodafone hattına geçin, taahhütlü vs olmasın, 2 3 gün sonra turkcell e tekrar geçiş yapın. Ben öyle yaptım, 1000 dk 1000 msj 15 GB paketi 59 ₺ye verdiler. 5 GB olan paket de vardı 35 ₺ye. Birkaç ay kalmanızı gerektirecek bir durum yok, 2 gün sonra bile değiştirebilirsiniz.

Ha bu operatörler niye böyle saçma işlerle uğraştıryor milleti ayrı mevzu o da, ver kendi müşterine düzgün birşey

Oyla:
Üst Alt