Soru K20 Pro mu ? Mi9T pro mu?

yakupdemir

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yakup
Cihazım
Note9 Pro
Konular
1
Merhaba,

İki telefon arasında kaldım ikiside aynı cihaz diyorlar ama bant sorunu şebeke sorunu var diyorlar hangisini almalıyım ? Ayrıca bana çift hat lazım imei tarafında tek hata düştüğü için kolon imei yaparak 2 hattımı kayıt edebilir miyim ?

dran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
durann
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Operatör
Konular
3
Merhaba,

İki telefon arasında kaldım ikiside aynı cihaz diyorlar ama bant sorunu şebeke sorunu var diyorlar hangisini almalıyım ? Ayrıca bana çift hat lazım imei tarafında tek hata düştüğü için kolon imei yaparak 2 hattımı kayıt edebilir miyim ?
Bence Mi9T Pro şebeke sıkıntısı felan yok ikisinde tek IMEI diye biliyorum

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Merhaba,

K20 Çin için üretimiş cihaz ve Band 20 yok.

Global piyasa için çıkarılmış olan 9T Pro alın Yes~~ Hem band 20 hemde rom konusunda sorun yaşamayın....

Oyla:
S

Silinen üye 107783

Guest
Ben K20 Pro 8/128 kullanıyorum. Eşim de Mi 9T Pro 6/128 kullanıyor. Arkadaşların dediği gibi birebir herşeyi aynı. İstanbul da yaşadığım için ben Band 20'nin eksikliğini hissetmiyorum. Ram benim için önemli diyorsanız K20 Pro tercih edebilirsiniz bence.

Oyla:

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Çift hat kullanacaksanız mecburen garantili almak zorundasınız. İmei işlemi henüz çift hat değil. Ya alırsınız çift hat kullanarak 4 ay yasal süreyi beklersiniz belki o zamana kadar çift hatta imei işlemi yapılır diye ümit ederek, ya da garantili almak durumundasınız.

Oyla:

serkanulucay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
0
Merhaba,

Çift hat istiyorsan hiç uğraşma ve garantili mi9t pro al.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt