Soru K20 Pro miui 12 eu güncellemesi

Toraman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Pocof1q
Konular
1
Normalde ayarlarda telefon hakkında k20 pro yazıyordu. 12.0.1 stabil güncellemesi ile birlikte Mi9T Pro yazmaya başladı. Telefon ilk açılışta redmi diye açılıyordu. Şimdi ise mi diye açılıyor. Kamera uygulaması da değişmiş. Sebebi nedir acaba ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Halilsrky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mi9tpro
Konular
0
Normalde ayarlarda telefon hakkında k20 pro yazıyordu. 12.0.1 stabil güncellemesi ile birlikte Mi9T Pro yazmaya başladı. Telefon ilk açılışta redmi diye açılıyordu. Şimdi ise mi diye açılıyor. Kamera uygulaması da değişmiş. Sebebi nedir acaba ?
11.0.4 eu dan 12.0.1 e geçeceğim de nasıl yapcam bu işi anlayamadım. Ota da görünüyor direk otadan indirince olmayacak dimi hocam? Twerpten mi kurmam gerekecek? Telefonun sifirlanmamasi icin ne yapmam gerekiyor birde?

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Toraman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Pocof1q
Konular
1
11.0.4 eu dan 12.0.1 e geçeceğim de nasıl yapcam bu işi anlayamadım. Ota da görünüyor direk otadan indirince olmayacak dimi hocam? Twerpten mi kurmam gerekecek? Telefonun sifirlanmamasi icin ne yapmam gerekiyor birde?

Ben ota dan indiremedim twrp yüklüydü cihazda formda arkadaşlar eu stabil romu paylaşmıştı oradan cihaza indirdim. Ota üzerinden güncelleme paketini seçip yükle dediğimde cihaz kendini twrp modda açtı romu yukledi. Bende herhalgi bir problem olmadı. Ben bu şekilde yapmıştım. Daha bilgili arkadaşlar var formda onlardan da bilgi alabilirsin.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Ota üzerinden indirin,indirdiğiniz rom dosyasını direk telefon hafızasına atın sizin için twrp den güncellemek kolay olsun...

Linkteki yöntem ile de güncelleyin....

Tavsiye yeni sürüme temiz kurulum ile geçiş yapmanız....

Linkleri dikkatlice okuyun,her sorunun cevabı mevcut...

Oyla:

Halilsrky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mi9tpro
Konular
0
Ota üzerinden indirin,indirdiğiniz rom dosyasını direk telefon hafızasına atın sizin için twrp den güncellemek kolay olsun...

Linkteki yöntem ile de güncelleyin....

Tavsiye yeni sürüme temiz kurulum ile geçiş yapmanız....

Linkleri dikkatlice okuyun,her sorunun cevabı mevcut...
Teşekkürler sağolun.

Oyla:

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Eu romlarda redmi yerine mi serisine geçti demekki sonunda bence güzel olmuş

Oyla:
Üst Alt