Yardım k20 pro mi 9t pro 4.5g cekmeme

mustikunt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
K20 pro
Konular
1
telefon 4.5 g cekmiyor . b20 band surumu kapalı oldugu ıcın bunun cozumu var mı .

Ekli dosyalar

• 149198-phones-review-xiaomi-mi-9t-pro-review-image1-jzhse6rgro.jpg
    149198-phones-review-xiaomi-mi-9t-pro-review-image1-jzhse6rgro.jpg
    87,1 KB · Görüntüleme: 135

tayfungulmez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TAYFUN
Cihazım
REDMI 4A
Konular
0
Yaptım dediği şekilde oldu. 4g çalışıyor band20 geldi. Teşekkürler.

Oyla:

mrtyldry

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yldry
Cihazım
mi 8 lite
Konular
0
mi 9t pro 6/128 almayi dusunuyorum yurt disi band 20 sikintisi cikarmadan halledebilecek satici var midir istanbulda birde imei atildikdan sonra ayarlar kismindan guncelleme yaparsam bi sikjnti olur mu tşk iyi forumlar

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
mi 9t pro 6/128 almayi dusunuyorum yurt disi band 20 sikintisi cikarmadan halledebilecek satici var midir istanbulda birde imei atildikdan sonra ayarlar kismindan guncelleme yaparsam bi sikjnti olur mu tşk iyi forumlar

9T Pro da band 20 sorunu olmaz,global cihaz çünkü. Güncelleme ile IMEI silinmez...

IMEI noyu aracın plakası gibi düşünün,güncelleme işini de aracın rutin bakımları gibi düşünün ( yağ değişimi,buji değişimi, balata değişimi vs gibi) yapılan bakımda/güncelleme de aracın plaka nosu değişir mi ?

Son düzenleme:
Oyla:

mrtyldry

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yldry
Cihazım
mi 8 lite
Konular
0
9T Pro da band 20 sorunu olmaz,global cihaz çünkü. Güncelleme ile IMEI silinmez...

IMEI noyu aracın plakası gibi düşünün,
güncelleme işini de aracın rutin bakımları gibi düşünün ( yağ değişimi,buji değişimi, balata değişimi vs gibi) yapılan bakımda/güncelleme de aracın plaka nosu değişir mi ?

mantiksal olarak bende oyle dusunuyordum lakin bazi forumlarda degisik bilgiler paylasiliyor kayitsiz cihazi alip telefoncuda kaydettiren sonrasinda guncelleme yapinca imeisi siljnen insanlarla dolu kafami cok karistirdi bu durum madem cihaz guncrlleme aliyor ve sorunsuz guncellenebiliyor o zmn neden rom atma derdine dusuyor insanlar anlamis degilim

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
mantiksal olarak bende oyle dusunuyordum lakin bazi forumlarda degisik bilgiler paylasiliyor kayitsiz cihazi alip telefoncuda kaydettiren sonrasinda guncelleme yapinca imeisi siljnen insanlarla dolu kafami cok karistirdi bu durum madem cihaz guncrlleme aliyor ve sorunsuz guncellenebiliyor o zmn neden rom atma derdine dusuyor insanlar anlamis degilim

Rom atma olayı ayrı bir konu, siz cihazı alın rom işini sonra konuşuruz...

Oyla:
Üst Alt