Yardım K20 pro hakkında

• Konbuyu başlatan jarath
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 809

jarath

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Xiaomi K20 Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
9t pro Global Miui 11.0.1 QFKMXIM
Telefon Modeli
K20 pro 8/256
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar k20 pro ile aranıza katıldım alalı yaklaşık 2 ay oldu ancak biraz sıkıntım var bana açık bi şekilde anlatarak yardımcı olursanız sevinirim,
1. Yurt dışı imei atılmış cihaz twrp ile 9t pro miui 11.0.1 kararlı yüklü otomatik güncelleme gelmedi hiç aldığımdan beridir 11.0.2 indirdim ancak twrp de yüklemede hata veriyor yüklenmiyor neden olabilir?
2.Twrp kaldırıp normal orjinal yazılıma geçmek istersem imei silinir mi ve nasıl geçebilirim?
3. Hiç yazılım ile uğraşmadan sadece twrp kaldırıp ota güncelleme alabilir miyim ve nasıl yaparım?

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Mi flash uzerinden fastboot rom atilirsa twrpde felan hersey orjinaline doner .imei gitmez.ancak flashlarken kilit secegeni isaretle kilit acik kalsin her zaman

Oyla:

jarath

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Xiaomi K20 Pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mi flash uzerinden fastboot rom atilirsa twrpde felan hersey orjinaline doner .imei gitmez.ancak flashlarken kilit secegeni isaretle kilit acik kalsin her zaman
Twrp silinecek ve orjinale dönecek daha sonra gelecek güncellemeler otomatik gelecek mi? Bir de hangi romu yüklemeliyim? K20 pro nun kendine ait bir global yazılımı var mı yoksa global yazılımların hepsi 9t pro olarak mı geçiyor?

Oyla:

brkkkkk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
brk
Cihazım
mi9t pro
Konular
19
Bende de hala o sürüm var.sanirim globalle güncelleme gelmedi

Oyla:

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Twrp silinecek ve orjinale dönecek daha sonra gelecek güncellemeler otomatik gelecek mi? Bir de hangi romu yüklemeliyim? K20 pro nun kendine ait bir global yazılımı var mı yoksa global yazılımların hepsi 9t pro olarak mı geçiyor?
9t pronun kini yukle.guncelleme imei goturmez diye biliyorum.sadece fab ayar sifirlama yeter

Oyla:

jarath

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Xiaomi K20 Pro
Konular
1
9t pronun kini yukle.guncelleme imei goturmez diye biliyorum.sadece fab ayar sifirlama yeter

Ayarlardan sıfırlama yapsam dahi gider mi imei yoksa recovery menüden yapınca mı gidiyor?

K20 Pro'nun global yazılımı olmaz çin için üretilmiştir. Mi 9T Pro global adıdır ve 11.0.1.0 güncel global sürümüdür şuan.
verdiğim linkten Mi 9T Pro Latest Global Stable Version Fastboot File Download linkine tıklayın indirme tamamlanınca yine verdiğim linkte nasıl yüklenceği anlatılmış adımları takip ederek yükleyebilirsiniz sizin cihazınızın kilidi açık bu arada kilit açma adımını atlayın ve mi flash ile romu yüklerken clean all seçeneği seçili olmasına kesinlikle dikkat edin yoksa cihaz brick olur teknik servise vermek zorunda kalırsınız kolay gelsin.

Teşekkür ederim bunu yapacağım twrp benim için bela oldu sürekli herşeyde hata veriyor.

Oyla:

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Ayarlardan sıfırlama yapsam dahi gider mi imei yoksa recovery menüden yapınca mı gidiyor?

Teşekkür ederim bunu yapacağım twrp benim için bela oldu sürekli herşeyde hata veriyor.
Ayarlardan sifirlarsan gider.twrpden format data yapmaniz lazim.orjinal recovery(yani kendi romun twrp atilmadan onceki)ordan da sifirlasan gider diye biliyorum.sen efs yedegini alip sifirlasan hemen geri yuklersin

Oyla:

jarath

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Xiaomi K20 Pro
Konular
1
Ayarlardan sifirlarsan gider.twrpden format data yapmaniz lazim.orjinal recovery(yani kendi romun twrp atilmadan onceki)ordan da sifirlasan gider diye biliyorum.sen efs yedegini alip sifirlasan hemen geri yuklersin
Çok olucam belki ama efs yedeğini nasıl alabilirim olur ya insanlık hali yedeği alıp bi kenarda tutarım lazım olursa diye hiç işlem yapmadan onu halledeyim

Oyla:

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Çok olucam belki ama efs yedeğini nasıl alabilirim olur ya insanlık hali yedeği alıp bi kenarda tutarım lazım olursa diye hiç işlem yapmadan onu halledeyim
Niye cok olsun ki.

Oyla:

jarath

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Xiaomi K20 Pro
Konular
1