Yardım K20 pro güncelleme

secozaii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sercan
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
1
Sevgili üstadlar k20 pro aldim ve miu 11 guncellemesi geldi otomatik olarak guncelleme almadı sanirim imei atildigi için ben pek anlamam bu işlerden şimdi telefonu guncellemek istiyorum ama nasıl yapacağımıda pek bilmiyorum anlatırsanız yaparım o konuda sıkıntı yok. Merak ettiğim diğer bir konu ise guncelleme sonrası bu imei gidermi yada olduki telefonu fabrika ayarlarina aldim ozaman gidermi tabiri caizse salaga anlatir gibi anlatirsaniz cok memnun kalirim

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Sevgili üstadlar k20 pro aldim ve miu 11 guncellemesi geldi otomatik olarak guncelleme almadı sanirim imei atildigi için ben pek anlamam bu işlerden şimdi telefonu guncellemek istiyorum ama nasıl yapacağımıda pek bilmiyorum anlatırsanız yaparım o konuda sıkıntı yok. Merak ettiğim diğer bir konu ise guncelleme sonrası bu imei gidermi yada olduki telefonu fabrika ayarlarina aldim ozaman gidermi tabiri caizse salaga anlatir gibi anlatirsaniz cok memnun kalirim
Cihazınızın ayarlar>telefon hakkında bölümünü ekran görüntüsü atarmısınız hocam.

secozaii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sercan
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
1
Telefonunuzu güncelleyebilirsiniz, imei gitmez. Telefonu sıfırlarsanız imei gider ama. O yüzden telefonu sıfırlamayın hocam.
Telefon acikken sifirlamayalim
Ses acma guc tusuna basip girdigimiz yerden sifirlayabiliriz ama demi ozaman birsey olmuyormuş diye okudum dogrumudur hocam

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Telefon acikken sifirlamayalim
Ses acma guc tusuna basip girdigimiz yerden sifirlayabiliriz ama demi ozaman birsey olmuyormuş diye okudum dogrumudur hocam
Twrp kurarsanız dediğiniz gibi sıfırlayabilirsiniz hocam.

Üst Alt