Yardım k20 pro Gpu ve cpu

• Konbuyu başlatan Emo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 425

Emo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
K20 pro
Konular
17
Arkadaşlar telefon oyun oynarken (hdr aşırı yüksek ayarlarda pubg) el yakacak sıcaklığa geliyor 1 saat sonra kasıyor. Gpu % 50 perde çalışıyor cpu %40 karda nasıl düzeltilir miui 10.3.16 kullanıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

SydraX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa K.
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Fitness Coach
Konular
2
Arkadaşlar telefon oyun oynarken (hdr aşırı yüksek ayarlarda pubg) el yakacak sıcaklığa geliyor 1 saat sonra kasıyor. Gpu % 50 perde çalışıyor cpu %40 karda nasıl düzeltilir miui 10.3.16 kullanıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler
Oyunun grafik ayarlarına bakarsak, cihazin elinde patlamadigina sevinmek gerekir. :D O ayarlarda uzun süre ısınmadan ve kasmadan oynatabilecek cihazı henüz göremedim. Yani durum gayet normal. Anormal bir durum yok..

Oyla:

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Kılıf var mı hocam pubg oynarken kasması normal degil bende bazen 1 saatten fazla oynuyorum 5 saati felan buluyo ama kasmıyo

Oyla:

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Oyunun grafik ayarlarına bakarsak, cihazin elinde patlamadigina sevinmek gerekir. :D O ayarlarda uzun süre ısınmadan ve kasmadan oynatabilecek cihazı henüz göremedim. Yani durum gayet normal. Anormal bir durum yok..
Ben bir ara kendim arkadaşım ardından arkadaşımın arkadaşı ile 3 saat full ayarda pubg ve pes 2020 oynaıştık evet ısınmıştı amaarkadaşın dediği kadar değil(poco)

Oyla:

Emo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
K20 pro
Konular
17
Kılıf var mı hocam pubg oynarken kasması normal degil bende bazen 1 saatten fazla oynuyorum 5 saati felan buluyo ama kasmıyo
Eskiden benimkide kasmiyordu ne olduysa son 2 haftadir Allah'ı zaten 5 hafta falan oldu kasmaya başladı ısınıyor 1 saat sonra en yüksek ayarlarda kasıyor

Oyla:
Üst Alt