Soru K20 pro gcam

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Stabil 11.0.1.0
Telefon Modeli
K20 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Bu cihaz için en iyi sonuçlar veren gcam hangisidir? Ben 10 11 tane kadar buldum ama hangisi en iyisi karar veremedim hepsinin birbirinden farklı özellikleri var bu yüzden kararsız kaldım. Hangi gcami önerirsiniz?

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Hiç biri 4x4 lük değil tabiki sonuçta port uygulama fakat en çok ihtiyaçlarınızı karşılayan hangisiyse onu kullanın, genelde üç aşşağı beş yukarı aynı çoğu. Ben mi 9 cihazımda Parrot43 ve Urnyx05 adlı modacıların uygulamalarını tercih ediyorum. İki uygulama aynı anda kurulup kullanılabilir.

Oyla:

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Hiç biri 4x4 lük değil tabiki sonuçta port uygulama fakat en çok ihtiyaçlarınızı karşılayan hangisiyse onu kullanın, genelde üç aşşağı beş yukarı aynı çoğu. Ben mi 9 cihazımda Parrot43 ve Urnyx05 adlı modacıların uygulamalarını tercih ediyorum. İki uygulama aynı anda kurulup kullanılabilir.
Teşekkür ederim bende parrot43 ve urnyx05'i kullanmaktayım. Peki bu uygulamaları hiçbir ayarını değiştirmeden kullanmak mı daha iyidir, yoksa ufak tefek değişiklikler yapıyormuyuz? Pek bilgi sahibi değilim ondan ötürü soruyorum.

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Ben genelde varsayılan ayarlarda kullanıyorum, zaten bu sürümler, özelliklede Urnyx05 sürümleri öncelikli olarak mi 9 cihazları baz alınarak hazırlanıyor, bu yüzden ayar yapma gereği hissetmiyorum bir de Urnyx05 sürümlerine çok fazla ayar seçeneği eklemiyor. Parrot43 ise Mi 9, mi 9t, mi 9t pro, note 7, note 7 pro gibi modelleride desteklediği için ayrıca uygulama içerisinde modele göre seçebileceğiniz ayarlar mevcut, örneğin cihaz lensine göre betaz dengesi vs. Yada forumda hazır config(ayar) dosyaları var onlarıda yükleyebilirsiniz. Ama diğer ince ayarlara hiç dokunmaya gerek olduğunu düşünmüyorum.

Oyla:
Üst Alt