Yardım K20 PRO Fastboot Modda Kaldı

parliament

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
REDMİ K20 PRO
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mi Room 11.0.5.0
Telefon Modeli
Redmi K20 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Selam arkadaşlar dün K20 Pro cihazıma Mi Room 11.0.5.0 Stable kurulumu yaptım,birkaç saat cihazı kullandım,yedeklerimi yükledim herşey yolundaydı,daha sonra twrp'ye girmek istedim ve cihaz dünden beri fastboot modda,hiçbirşekilde fastboot moddan çıkmıyor ve twrp flashlamamı kabul etmiyor kaldı böyle,fastboot üzerinden rom atmadan (sıfırlamadan) nasıl düzeltilebilir bu sorun ? Twrp flash aracıda denedim onuda kabul etmiyor,fastboot mod dışına çıkmamakta ısrarcı :D

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Oyla:

parliament

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
REDMİ K20 PRO
Konular
3
Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
verdiğiniz linkteki işlemleri yaptım,başarılı sonuçlanıyor ama genede fastboot moda atıyor,twrp kabul etmiyor (flashlamama rağmen)

VBMETA işlemini yaptıktan sonra linkte yer alan twrpyi yükleyin, twrp yükleme bittikten sonra manuel olarak tuş yöntemi ile twrp yi açın yani cmd üzerinden komut vermeden ( reboot recovery.img demeden) siz açın twrp yi

Oyla:

parliament

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
REDMİ K20 PRO
Konular
3
VBMETA işlemini yaptıktan sonra linkte yer alan twrpyi yükleyin, twrp yükleme bittikten sonra manuel olarak tuş yöntemi ile twrp yi açın yani cmd üzerinden komut vermeden ( reboot recovery.img demeden) siz açın twrp yi

olmuyor hocam sonuç aynı fastboot'a atıyor,işin ilginç yanı hiçbir sorun yokken neden fastboot modda kaldı ? Şimdi tekrar Mi Room yüklesemmi yüklemessemmi diye düşünüyorum,fastboot rom ve mi flash tool'u hazırladım sanırım sıfırlamak zorunda kalacağım galiba ?

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
olmuyor hocam sonuç aynı fastboot'a atıyor,işin ilginç yanı hiçbir sorun yokken neden fastboot modda kaldı ? Şimdi tekrar Mi Room yüklesemmi yüklemessemmi diye düşünüyorum,fastboot rom ve mi flash tool'u hazırladım sanırım sıfırlamak zorunda kalacağım galiba ?

Sıfırlanacak tabi ama dikkat edin bl yi kapatmayın flash all/clean all seçili olsun mi flash da...

Oyla:

Beddie

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
k20pro
Konular
0
Sıfırlanacak tabi ama dikkat edin bl yi kapatmayın flash all/clean all seçili olsun mi flash da...
Merhaba hocam benimde fastboot modda kaldı kazara clean all and lock seceneği ile falshlayınca kitledim zannediyorum , daha once unclock yapmıştım ancak sanırım şimdi kilitli , ne yapmak lazım rom yükleyemiyorum, şu an aunlock yapmıyor

Oyla:

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Merhaba hocam benimde fastboot modda kaldı kazara clean all and lock seceneği ile falshlayınca kitledim zannediyorum , daha once unclock yapmıştım ancak sanırım şimdi kilitli , ne yapmak lazım rom yükleyemiyorum, şu an aunlock yapmıyor
Aynj hesapla kilit acma programini indirn aninda aciyor

Oyla:

Beddie

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
k20pro
Konular
0
maalesef unlock programı ile açmadı defalarca denedim ,yanlış olmasın diye iki hesabım var ikisinden de denedim olmuyor
Adsız.png

Oyla:
Üst Alt