Yardım K20 Pro Beyaz Ekran Sorunu

calypse1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Selam arkadaşlar K 20 pro cihaz kullanıyorum cihazda daha önce animasyon patlamaların da ekran hafif beyaz olup hızlıca gidiyordu ekran ayarlarında titreşim engelleyici özelliğini aştıktan sonra karşılaşmıyordu fakat bugün telefonu elime alıp sosyal medyada azıcık gezeyim dedim ekran komple gitti ve hiçbir şekilde gelmiyor telefon açık recovery modu Falan giriyor ama ekran orada da aynı bunun sebebi nedir ekranın mı değişmesi gerekiyor Bursa’da oturuyorum yardımcı olabilecek birisi tanıdığınız var mı

Ekli dosyalar

• 69047087-040C-4AAC-BEA9-ED39F9AFE07E.jpeg
    69047087-040C-4AAC-BEA9-ED39F9AFE07E.jpeg
    1,9 MB · Görüntüleme: 17

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Selam arkadaşlar K 20 pro cihaz kullanıyorum cihazda daha önce animasyon patlamaların da ekran hafif beyaz olup hızlıca gidiyordu ekran ayarlarında titreşim engelleyici özelliğini aştıktan sonra karşılaşmıyordu fakat bugün telefonu elime alıp sosyal medyada azıcık gezeyim dedim ekran komple gitti ve hiçbir şekilde gelmiyor telefon açık recovery modu Falan giriyor ama ekran orada da aynı bunun sebebi nedir ekranın mı değişmesi gerekiyor Bursa’da oturuyorum yardımcı olabilecek birisi tanıdığınız var mı
Büyük ihtimalle evet,ekranın değişmesi gerek.Kendi garantinize giderek(genpa,delta vs) yaptırabilirsiniz.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80