Ana Başlık K20 & MI 9T Genel bilgiler & Teknik özellikler

mibaha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kürşad Buğra
Cihazım
Mİ 9
Meslek
Okur-Yazar
Konular
9

arch06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
2
9T kullanıcısıyım. imei ile ilgili neyi merak ediyorsunuz? imei atılabiliyor mu diye soruyorsanız evet atılabiliyor.
peki bu işlem yapılınca mi9se'de olduğu gibi band 20 kayboluyor mu hocam . bir de daha önce ne kullanıyordunuz ? açıkçası bu telefonun kamerasını mi 8'e kıyasla merak ediyorum.

mibaha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kürşad Buğra
Cihazım
Mİ 9
Meslek
Okur-Yazar
Konular
9
peki bu işlem yapılınca mi9se'de olduğu gibi band 20 kayboluyor mu hocam . bir de daha önce ne kullanıyordunuz ? açıkçası bu telefonun kamerasını mi 8'e kıyasla merak ediyorum.

Bundan önce Mİ 9 kullanıyordum. Sıradışı tasarımından dolayı 9T aldım. Kamerası 8'den daha iyi. Henüz imei konusunu halletmedim, o yüzden bilmiyorum. Ben de merak ediyorum.

halimyokk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
9T kullanıcısıyım. imei ile ilgili neyi merak ediyorsunuz? imei atılabiliyor mu diye soruyorsanız evet atılabiliyor.

Evet hocam ama nasıl atılıyor, sanırım resette update'te gitmemesi için EU Rom gerekiyor onuda araştırıyorum şuan henüz hangi yöntemle atıldığını yazan olmamış hiç bir yere

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Telefon bugün geldi. Bir süre inceledim gayet hoşuma gitti, özellikle düşme esnasında kameranın kapanmasını test ettim, 20 30 cm mesafede kendini kapatıyor. Kameranın geniş açısı ve ağır çekim modunu da beğendim. IMEI sorgulayınca "kayıt bulunamadı" dedi. Bunu da satıcı firma ile iletişime geçip halledeceğim. 1 2 hafta içinde detaylı bir inceleme yazabilirim. angel~~

halimyokk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Telefon bugün geldi. Bir süre inceledim gayet hoşuma gitti, özellikle düşme esnasında kameranın kapanmasını test ettim, 20 30 cm mesafede kendini kapatıyor. Kameranın geniş açısı ve ağır çekim modunu da beğendim. IMEI sorgulayınca "kayıt bulunamadı" dedi. Bunu da satıcı firma ile iletişime geçip halledeceğim. 1 2 hafta içinde detaylı bir inceleme yazabilirim. angel~~

Geniş açı dediğiniz zoom out dimi

Üst Alt