Yardım Joyeuse TWRP'de dosya gönderemiyorum

denemeadi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Poco x3
Konular
1
Sa hayırlı forumlar,

Bir yakınıma root atılmış note 9 pro almıştık, kendisi OTA güncelleme yapmaya çalışmış telefon da Redmi ekranına loop'a girmiş. Uzaktan bağlantı ile twrp aracılığıyla yeni global fastboot rom atarak kurulum yapmak istedim.

Önce
Recovery - Redmi Note 9 Pro - Twrp 3.4.0-14 Tek Tuş Yükleme Aracı aracıyla twrp ekranına geldim

ardından dosyalar şifreli olduğu için data format yapıp tekrar twrp ekranına geldim

MIUI 12 - Redmi Note 9 Pro - Global Kararlı Rom V12.0.4.0.RJZMIXM İndirme Bağlantıları

buradan fastboot rom u çekip TWRP ekranında telefona iletmeye çalıştım ancak pc üzerinden gönderilen dosya hedef cihazın boyutundan büyük tarzında bir uyarı aldım. Internal Storage aslında doğru boyutta 105 gb gibi bir boş alan gözüküyor. Dolayısıyla bunun dosya sisteminden kaynaklandığını düşünüp önce f2fs olan sistemi ext4 yaptım olmadı eski haline getirdim ama her defasında aynı hatayı aldım. Şu anda telefon sürekli Redmi ekranına geliyor mi flash tool ile stock kurmaya çalışıyorum ancak uzaktan driver kurulumlarında sıkıntı çıktı. adb push üzerinden vs de iletemedim. Herhangi bir önerisi olan ya da yardımcı olabilecek biri var mıdır acaba? Şimdiden teşekkürler.

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Sa hayırlı forumlar,

Bir yakınıma root atılmış note 9 pro almıştık, kendisi OTA güncelleme yapmaya çalışmış telefon da Redmi ekranına loop'a girmiş. Uzaktan bağlantı ile twrp aracılığıyla yeni global fastboot rom atarak kurulum yapmak istedim.

Önce
Recovery - Redmi Note 9 Pro - Twrp 3.4.0-14 Tek Tuş Yükleme Aracı aracıyla twrp ekranına geldim

ardından dosyalar şifreli olduğu için data format yapıp tekrar twrp ekranına geldim

MIUI 12 - Redmi Note 9 Pro - Global Kararlı Rom V12.0.4.0.RJZMIXM İndirme Bağlantıları

buradan fastboot rom u çekip TWRP ekranında telefona iletmeye çalıştım ancak pc üzerinden gönderilen dosya hedef cihazın boyutundan büyük tarzında bir uyarı aldım. Internal Storage aslında doğru boyutta 105 gb gibi bir boş alan gözüküyor. Dolayısıyla bunun dosya sisteminden kaynaklandığını düşünüp önce f2fs olan sistemi ext4 yaptım olmadı eski haline getirdim ama her defasında aynı hatayı aldım. Şu anda telefon sürekli Redmi ekranına geliyor mi flash tool ile stock kurmaya çalışıyorum ancak uzaktan driver kurulumlarında sıkıntı çıktı. adb push üzerinden vs de iletemedim. Herhangi bir önerisi olan ya da yardımcı olabilecek biri var mıdır acaba? Şimdiden teşekkürler.
Hocam size birkaç tavsiye vereyim
1.si fastboot rom twrp ile yüklenmez mi flash tool ile yükleyebilirsiniz twrp ile yüklemeye çalışırsanız ya cihaz brick olur yada yüklenmez hata verir
2.si sizin yüklediğiniz 3.4.1 tek tuş twrp orjinal twrp olmadığı için ya hata verip yazılımı yüklemiyor yada yüklerken hata verip cihaz brick olabiliyor forumda bu işin yani yazılımın ehli olan kişiler note 9 pro için 3.4.1 twrp ile yazılım yüklemeyi önermiyor çünkü o twrp note 9 s in twrp si zaten twrp yi açtığınızda note 9 s falan yazar
Benim size önerim note 9 pro için orange fox twrp var ben şimdiye kadar bir çok rom denedim bu twrp ile hiçbir sıkıntı yada hata almadım size de bu twrp yi öneririm orange fox twrp yi yükleyin daha sonra format data ardından dosyayı cihaza atın bu arada başta da söyledim fastboot dosyası ile twrp den rom yukleyemezsiniz recovery dosyasını indirip onu yükleyin biraz uzun oldu kusura bakmayın yardımcı olabildiysem ne mutlu

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt