Tema Jiyan 3D MIUI 11-12 Teması

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Bu arada mt manager ile mtz dosyasının içine girdim fakat içinde settings dosyası falan çıkmıyor. Sadece contacts,icon,mms,home,loockscreen dosyaları var.mt ile contacts falan attım onlar çıktı ama diğerleri olmadığı için çıkmıyor malesef.
Bu Tema da uygulama ikonları, arama tuşları ve bildirim paneli var ayarlar ikonu yapılmadı.

antonow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mertergeç
Cihazım
mi 10t pro
Konular
1
Bu Tema da uygulama ikonları, arama tuşları ve bildirim paneli var ayarlar ikonu yapılmadı.
Hocam temanın içinde ne var ne yoksa hepsini attım şimdi oldu.Bildirim paneli renklendi ve ayrıca pil göstergesi falanda gökkuşağı gibi oldu. Sorun çözülmüş oldu. Teşekkür ederim sürekli sorularıma cevap verdiğiniz için :)

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Hocam temanın içinde ne var ne yoksa hepsini attım şimdi oldu.Bildirim paneli renklendi ve ayrıca pil göstergesi falanda gökkuşağı gibi oldu. Sorun çözülmüş oldu. Teşekkür ederim sürekli sorularıma cevap verdiğiniz için :)
Rica ederim hocam sorununuzun çözüldüğüne sevindim yn~~

Eymengokhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
0
Hocam nasıl yaptınız banada tarif edermisiniz bende eu 12.0.kullanıyodum tema herşeyi çalışıyordu eu 12.5.4 yükledim sadece ikonlar değişiyor geri kalan herşey değişmiyor aynı kalıyor

Eymengokhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
0
agit77 hocam eu stabil android 10 12.0.12 sürümünde tema sorunsuz çalışıyordu pil göstergesi bildirim paneli falan hepsi değişiyordu eu stabil android 11 12.5.4 yükledim şuan temayı kullandığım zaman sadece ikonlar değişiyor başka bir şey değişmiyor bunun bir çözüm yolu varmıdır

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
agit77 hocam eu stabil android 10 12.0.12 sürümünde tema sorunsuz çalışıyordu pil göstergesi bildirim paneli falan hepsi değişiyordu eu stabil android 11 12.5.4 yükledim şuan temayı kullandığım zaman sadece ikonlar değişiyor başka bir şey değişmiyor bunun bir çözüm yolu varmıdır
Mtz olarak mı?
Güncel halini attım onu deneyin.
Olmaz ise telefonu yeniden başlatın

Eymengokhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
0
Mtz olarak mı?
Güncel halini attım onu deneyin.
Olmaz ise telefonu yeniden başlatın
Evet hocam mtz olarak güncel halini şimdi yükledim tekrar başlattım olmuyor sadece ikonlar değişiyor duvar kağıdı falan değişiyor pil simgesi bildirim paneli falan değişmiyor eski sürüm eu 12.0.12 de değişiyordu 12.5.4 yükledim bunda değişmiyor

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Evet hocam mtz olarak güncel halini şimdi yükledim tekrar başlattım olmuyor sadece ikonlar değişiyor duvar kağıdı falan değişiyor pil simgesi bildirim paneli falan değilmiyor eski sürüm ey iu 12.0.12 de dğişiyordu 12.5.4 yükledim bunda değişmiyor
Cihazda magisk var mı?

Üst Alt