Mod JamesDSP Manager (Ultimate Audio Mod)

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

JamesDSP Android 5.0 ve üzerinde model ve rom ayrımı yapmaksızın genelde çalışmaktadır.
Bu modül ile Hoparlör ve Kulaklık ses çıkışınızın sesi düşükse yükseltebilirsiniz.

JamesDSP açık kaynaklı ve sürekli gelişen bir ses iyileştirme yazılımıdır.

Son sürümlerinde Viper DDC desteği sayesinde birçok kulaklık otomatik yapılandırma ayarlarıyla daha kaliteli sesler alınabilmektedir.

JamesDSP yazılımının Kulaklık, Hoparlör ve Bluetooth desteği vardır.
Kurulum Magisk Manager ile yapılacaktır.
1.Adım>> Gerekli dosyaları telefonumuza indiriyoruz.
2.Adım>> Magisk'ten modüller kısmını açıyoruz.
3.Adım>> Audio Compatibility Patch'ı kurup yeniden başlatmadan modüller kısmına geri dönüyoruz.
4.Adım>> JamesDSP Manageri kurup telefonu yeniden başlatıyoruz.
5.Adım>> DDC dosyasının içeriğini dosya yöneticisinden AnaDizin/ JamesDSP/ DDC klasörünün içine kopyalıyoruz.
İşlem tamamdır hayırlı olsun...

@sasha_scurtu & @PiotrBurdzinski
Not: Yazılımın içinde birçok ince ayar vardır lütfen kurcalayalım her şeyi otomatik ayarlarda bırakmayalım ki tam istediğimiz ses kalitesine erişebilelim... (dB ayarlarında alt sınır ve üst sınır belirlenmiş o çerçevede en üst sınırda olmayacak şekilde ayarları yapılandırabilirsiniz.)
DİPNOT: Sorumluluk size aittir.
Ben veya MiuiTürkiye.Net Ailesi yapılan işlemlerden doğacak problemlerden sorumlu tutulamaz.

Son düzenleme:

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Teşekkürler fakat çok araştırmama rağmen iki kulaklığım için ddc dosyalarını bulamadım biri jbl tune 110 diğeri blitzwolf bw fye-7 bi bilginiz varmı nereden bulabilirim çünkü yapımcının telegram grubundayım oradada yok bunlar

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Teşekkürler fakat çok araştırmama rağmen iki kulaklığım için ddc dosyalarını bulamadım biri jbl tune 110 diğeri blitzwolf bw fye-7 bi bilginiz varmı nereden bulabilirim çünkü yapımcının telegram grubundayım oradada yok bunlar
Hocam bende bakındım bahsettiğiniz kulaklıklara rastlamadım isterseniz deneme yanılma yoluyla o kalitedeki kulaklık ddc lerini deneyip en uygununu kendiniz belirleyebilirsiniz.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Paylaşım için teşekkürler hocam :)

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Hocam bende bakındım bahsettiğiniz kulaklıklara rastlamadım isterseniz deneme yanılma yoluyla o kalitedeki kulaklık ddc lerini deneyip en uygununu kendiniz belirleyebilirsiniz.
tamamdır teşekkür ederim hocam

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48

JamesDSP Android 5.0 ve üzerinde model ve rom ayrımı yapmaksızın genelde çalışmaktadır.
Bu modül ile Hoparlör ve Kulaklık ses çıkışınızın sesi düşükse yükseltebilirsiniz.

JamesDSP açık kaynaklı ve sürekli gelişen bir ses iyileştirme yazılımıdır.

Son sürümlerinde Viper DDC desteği sayesinde birçok kulaklık otomatik yapılandırma ayarlarıyla daha kaliteli sesler alınabilmektedir.

JamesDSP yazılımının Kulaklık, Hoparlör ve Bluetooth desteği vardır.
Kurulum Magisk Manager ile yapılacaktır.
1.Adım>> Gerekli dosyaları telefonumuza indiriyoruz.
2.Adım>> Magisk'ten modüller kısmını açıyoruz.
3.Adım>> Audio Compatibility Patch'ı kurup yeniden başlatmadan modüller kısmına geri dönüyoruz.
4.Adım>> JamesDSP Manageri kurup telefonu yeniden başlatıyoruz.
5.Adım>> DDC dosyasının içeriğini dosya yöneticisinden AnaDizin/ JamesDSP/ DDC klasörünün içine kopyalıyoruz.
İşlem tamamdır hayırlı olsun...

@sasha_scurtu & @PiotrBurdzinski

DipNot: Yazılımın içinde birçok ince ayar vardır lütfen kurcalayalım her şeyi otomatik ayarlarda bırakmayalım ki tam istediğimiz ses kalitesine erişebilelim... (dB ayarlarında alt sınır ve üst sınır belirlenmiş o çerçevede en üst sınırda olmayacak şekilde ayarları yapılandırabilirsiniz.)
Ben bir türlü bu işleri beceremiyorum ya:) Kurmada sıkıntı yok ayar yapamıyorum. Dolby ve viper4 var bir türlü verim alamadım. Telefonun ekolayzırındaki yaptığım 3 5 ayar daha iyi geliyor. Viper en azından bass konusunda iyi geliyor da dolby hiç işime yaramıyor:)

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Ben bir türlü bu işleri beceremiyorum ya:) Kurmada sıkıntı yok ayar yapamıyorum. Dolby ve viper4 var bir türlü verim alamadım. Telefonun ekolayzırındaki yaptığım 3 5 ayar daha iyi geliyor. Viper en azından bass konusunda iyi geliyor da dolby hiç işime yaramıyor:)
Poweramp de güzel, iyi bass veriyor. Boom u da deneyebilirsiniz. Ama beğenmedim onu

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Poweramp de güzel, iyi bass veriyor. Boom u da deneyebilirsiniz. Ama beğenmedim onu
Viper tek yetiyor ya yinede teşekkür ederim. Az önce deneyeyim dedim çok iyi ayar yaptım. Tabi kendime göre:) Dinlediğim müziklerin kalitesi baya yüksek zaten sadece bass konusunda kulaklık biraz zayıf kalıyordu şuan 10 üzerinden 10 oldu diyebilirim:D

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Hocam JamesDSP yi denediniz mi? Çok rahat ayarları var bir kaç küçük dokunuşla iyi ses alabilirsiniz. Size yaptığım ayarları anlatırım ama cihazdan cihaza, kulaklıktan kulaklığa değişebilir yapılan ayarlar diye kafanızı hiç karıştırmak istemiyorum...

Üst Alt