Çözüldü İzinler durdu hatası

legaltr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali İNANIR
Cihazım
MI 10
Konular
11
Merhabalar. Eu beta güncel rom kurdum stable romdan format data yaparak geçtim. Beta çok daha akıcı memnun kaldım ancak bie sorun var. Ara sıra izinler durdu diyw hata alıyorum. Hata kodu şu şekilde yardımcı olan olursa çok sevinirim.

android.database.sqlite.SQLiteException: no such table: miui_modem_station_info (code 1 SQLITE_ERROR): , while compiling: SELECT station, longitude, latitude, blurStation, blurLongitude, blurLatitude FROM miui_modem_station_info WHERE blurStation == ? or station == ?
at android.database.sqlite.SQLiteConnection.nativePrepareStatement(Native Method)
at android.database.sqlite.SQLiteConnection.acquirePreparedStatement(Unknown Source:19)
at android.database.sqlite.SQLiteConnection.prepare(Unknown Source:12)
at android.database.sqlite.SQLiteSession.prepare(Unknown Source:12)
at android.database.sqlite.SQLiteProgram.<init>(Unknown Source:45)
at android.database.sqlite.SQLiteQuery.<init>(Unknown Source:1)
at android.database.sqlite.SQLiteDirectCursorDriver.query(Unknown Source:8)
at android.database.sqlite.SQLiteDatabase.rawQueryWithFactory(Unknown Source:14)
at android.database.sqlite.SQLiteDatabase.queryWithFactory(Unknown Source:29)
at android.database.sqlite.SQLiteDatabase.query(Unknown Source:18)
at android.database.sqlite.SQLiteDatabase.query(Unknown Source:12)
at com.lbe.security.service.provider.internal.BlurLocation$StationInfoHelper.getBlurLocation(Unknown Source:179)
at com.lbe.security.service.provider.internal.BlurLocation.a(Unknown Source:258)
at com.lbe.security.service.provider.internal.BlurLocation.b(Unknown Source:0)
at com.lbe.security.service.provider.internal.b.run(Unknown Source:6)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(ThreadPoolExecutor.java:1167)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(ThreadPoolExecutor.java:641)
at java.lang.Thread.run(Thread.java:923)

legaltr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali İNANIR
Cihazım
MI 10
Konular
11
Yeni güncelleme ile sıklık azaldı ama hala aynı hatayı veriyor. çözümü bilen yokmu acaba

legaltr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali İNANIR
Cihazım
MI 10
Konular
11
ÇÖZÜM: Ayarlar-Uygulamalar- bölümünde sağ üst köşede 3 nokta'ya basınca tüm uygulamar seçeneği seçili olmalı. Sonra orada izinler uygulaması var ona tıklayıp verileri temizledim sorun çözüldü. Diğer uygulamarda da aynı sorun var iste onlarda da aynı işlem yapılabilir. konuyu açtığımda izinler uygulamasını aramış ama bulamamıştım.

Üst Alt