İpucu İstenilen uygulamaları devre dışı bırakma:)

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Merhaba arkadaşlar, Google play store markette redmi system manager (no root) yazın(mor amblemli olan), düşük boyuttaki bu uygulamayı şiddetle tavsiye ediyorum, istediğiniz uygulamaları devre dışı bırakabilirsiniz, ayarlarını da ayrıca yapabilirsiniz, seçeneklerden sadece remove apps adı üstünde buraya tıklıyorum, 2,5 yıldır kullanıyorum, hiç bir sıkıntısı olmaz, emin olabilirsiniz.. saygılar dilerim, iyi forumlar..

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Remove apps'de alttaki üç noktaya basıp sistem uygulamalarını göster butonuna tıklamanızı, daha doğrusu sistem uygulamalarınının bazıları devre dışı bırakmanızı önermem, çünkü bazı sistem ayarları önemlidirler, telefona format gerekebilir, tecrübeyle sabittir :D , ama dediğim gibi remove apps yazıp karşınıza bir dünya uygulama çıkacaktır istediğinizi devre dışı bırakıp ayrıca ayar yapabilirsiniz, sadece Android system web view'i devre dışı bırakırsanız telefona kurduğunuz uygulamaları açamazsınız,hata verir, tekrar düzeltebilirsiniz problem olmaz, etkin kalsın o uygulama.. başkada sıkıntı yapacak uygulama yok orada, kolay gelsin..highfive~~

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Forum yöneticilerimizden Ethnic 'in ilgili işlemler için uzun süreden bu yana geliştirmeye devam rttiği uygulaması mevcut. Haberdar değilseniz, bilgilendirmek isterim.

Üst Alt