Tema JiyanV2 Teması Yayında

semih.1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
Hocam aslında dün akşam aceleye getirip onay için gönderdim ve kilit ekranı şimdilik varsayılan olarak gelecek düzenlemeler yapılacağından dolayı bundan sonraki düzenlemeler güncelleme ile yapılacaktır.

tema adı Jiyan Colourful olan onay süreci ne kadar sürer bilemiyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bölge yi Hindistan mı yapıcaktık eğer böyleyse yandık miuipro Romda de aktif :(

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584

3. Parti tema hatası sorunu yoksa bu romda hem mağaza linki hemde mtz dosyası paylaşacağım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada Türkiye bölgesinde gözükmesi için çin bölgesine atmam lazım oda Allah'a emanet ayları bulur gibi daha önce temam Türkiye bölgesinde gözüksün diye çin mağazasına attım 2-3 hafta kaldı onay gelmediği için sildim.

semih.1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
3. Parti tema hatası sorunu yoksa bu romda hem mağaza linki hemde mtz dosyası paylaşacağım.

Bu arada Türkiye bölgesinde gözükmesi için çin bölgesine atmam lazım oda Allah'a emanet ayları bulur gibi daha önce temam Türkiye bölgesinde gözüksün diye çin mağazasına attım 2-3 hafta kaldı onay gelmediği için sildim.
Çok şükür o problem yok, evet mağazaya baktım temalaraınız mevcut hatta indirdim bi tanesini :)

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Çok şükür o problem yok, evet mağazaya baktım temalaraınız mevcut hatta indirdim bi tanesini :)

İlk temamı indirdiyseniz tema güncel olmayabilir Hindistan bölgesi güncel hali bu yüzden dediğim gibi telefon bölge ayarı Hindistan olmayınca sıkıntı imkanım olsa gidip o onay veren Çinli ye bizimle derdin nedir neden onay vermiyorsunuz diyecem mail atıyorum ona bile tenezzül Edip geri dönüş olmuyor bu yüzden tüm tema tasarımı yapanlara Allah sabır versin

semih.1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
İlk temamı indirdiyseniz tema güncel olmayabilir Hindistan bölgesi güncel hali bu yüzden dediğim gibi telefon bölge ayarı Hindistan olmayınca sıkıntı imkanım olsa gidip o onay veren Çinli ye bizimle derdin nedir neden onay vermiyorsunuz diyecem mail atıyorum ona bile tenezzül Edip geri dönüş olmuyor bu yüzden tüm tema tasarımı yapanlara Allah sabır versin
İşi bilmediğim için yapın diye rica etmesi kolay ama bu isteyen sonra bütün zorluklarını a çok anladım Allah sabır versin gerçekten

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
İşi bilmediğim için yapın diye rica etmesi kolay ama bu isteyen sonra bütün zorluklarını a çok anladım Allah sabır versin gerçekten

Aynen öyle hocam işin hazırlama süreci onay süreci olumsuz yorumlar derken neden bu işe girdim deyip bırakmak gibi şeyler tema hazırladım tema ile ilgili sorun olursa mail adresi açtım gelen bir kaç yorumda neden YouTube giremiyorum diye mailler geldi sanki tema değil de sistemi ben hazırlamışım. Alakasız alakasız yorumlar
İlk temamı hazırlarken kendime özel olsun diye başladım iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum doh~~

classy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yalçın
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
8
Hindistana atsaydınız hocam Çin dediğiniz gibi problemli bakalım inş temayı kullanabiliriz elinize sağlık o kadar yorduk sizi

semih.1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
Aynen öyle hocam işin hazırlama süreci onay süreci olumsuz yorumlar derken neden bu işe girdim deyip bırakmak gibi şeyler tema hazırladım tema ile ilgili sorun olursa mail adresi açtım gelen bir kaç yorumda neden YouTube giremiyorum diye mailler geldi sanki tema değil de sistemi ben hazırlamışım. Alakasız alakasız yorumlar
İlk temamı hazırlarken kendime özel olsun diye başladım iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum doh~~
Olsun siz kendiniz için yapıyorsunuz kendi tasarımınız bundan dolayı bir çok şeye kulağınız kapalı olmalı tabi fikirler olacak sizde uygun görürseniz uygularsınız.
Bu arada bölge işini hallettim tema mağazasında bi değişik olmadı cihazı bi kapatıp açayım bakalım

Hindistana atsaydınız hocam Çin dediğiniz gibi problemli bakalım inş temayı kullanabiliriz elinize sağlık o kadar yorduk sizi
Gerçekten yorduk ilk başta sadece icon istedik sonra bi kaptırmışız en son kendimizi Hindistan tema mağazasında bulduk :)) hakkınını helal etsin agit77 hocam

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Olsun siz kendiniz için yapıyorsunuz kendi tasarımınız bundan dolayı bir çok şeye kulağınız kapalı olmalı tabi fikirler olacak sizde uygun görürseniz uygularsınız.
Bu arada bölge işini hallettim tema mağazasında bi değişik olmadı cihazı bi kapatıp açayım bakalım

Gerçekten yorduk ilk başta sadece icon istedik sonra bi kaptırmışız en son kendimizi Hindistan tema mağazasında bulduk :)) hakkınını helal etsin agit77 hocam
Helal olsun hocam ne demek

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
agit77 abi akşama kadar sana süre. Neyap et akşama markete yayınlat yoksa akşama linki atıyorum haberin olsun

Ikonlar yıkılıyor resmen abi harika olmuş ellerin dert mouse in teklemesin

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt