Haber İşte Bomba Haber: Mi 4C

TENAA'da kayıtları ortaya çıkan ardından Antutu'da görünen Mi4i'nin Çin versiyonu olacak diye ilk başta kulaklarımızı dolduran Mi4C kod adlı model epeydir konuşuluyordu. Amiral gemisi diye tabir edebileceğimiz Snapdragon 808 işlemcisiyle geleceği sızıntısı da bizi heyecanlandırmaya yetiyordu. :) Sızıntılara yeni bir tanesi eklendi ve telefonun muhtemel kutusu göründü. Snapdragon 808 işlemcisi, 2 GB RAM'i, standartlaşan 13+5 kameraları, muhtemel Dual 4G desteği, 3000 Mah bataryası , 5 inç Full HD 441 PPI ekranı ve USB Type-C soketi ile birlikte gözlerimizi kamaştıran modelin merak konusu olan yanı ise fiyatı..

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Haber: ByKatre

Son düzenleme:

teknolojibaronu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baron
Cihazım
Note 3-Ace 2
Konular
0
Amiral gemisi için 2GB RAM eski sayılır. İşlemcinin 808 olmasi psikolojik manada baya akıllıca bir hamle olmuş. Haber için teşekkür ederim.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Amiral gemisi için 2GB RAM eski sayılır. İşlemcinin 808 olmasi psikolojik manada baya akıllıca bir hamle olmuş. Haber için teşekkür ederim.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Oyun harici 3 GB RAM'in pek fazla artısı yok diye düşünüyorum. Sadece psikolojik değil performans anlamında da çok vasat bir işlemci değil hele de Mi4i'deki Snapdragon 615'in yanında..

sbircek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi4S
Meslek
Yazılım Destek Uzmanı
Konular
7
Bende bomba deyince geldi yada getirdiniz sandım :)

Üst Alt