Soru İşlemci saat hızını nasıl arttırabilirim?

AvanueLf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Remi Prı
Konular
4
Merhaba arkadaşlar konu basit çok telefon oynayan birisi değilim yine de telefonu overclock etmek istiyorum bunun için internette kernel bulamadım telefonun işlemci saat hızını nasıl arttırabilirim

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
kernel düzenlemek için programlar olabilir. stok img yi düzenlersin ama voltajlarını felanda ayarlaman lazım verim alabilmen için. onun harici extra ayarlarıda varsa iyice detaylanır o iş :)

birde direkt olarak stok img yi alıp kafana göre düzenleyemiyorsun galiba. çünkü bazı modellerde custom kernellerin çıkması için yapımcıların kodları paylaşmasını bekliyolardı. o kodlar olmadan çok uğraştırıcı diyede girişilmiyordu o işe. öyle jhatırlıyorum...

AvanueLf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Remi Prı
Konular
4
kernel düzenlemek için programlar olabilir. stok img yi düzenlersin ama voltajlarını felanda ayarlaman lazım verim alabilmen için. onun harici extra ayarlarıda varsa iyice detaylanır o iş :)

birde direkt olarak stok img yi alıp kafana göre düzenleyemiyorsun galiba. çünkü bazı modellerde custom kernellerin çıkması için yapımcıların kodları paylaşmasını bekliyolardı. o kodlar olmadan çok uğraştırıcı diyede girişilmiyordu o işe. öyle jhatırlıyorum...
Haklısın stock img şifreli çalıştıramadım

Üst Alt