Yardım Isınma sorunu

Alchemistry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xaomi
Konular
1
Arkadaşlar telefon şarjda iken acayip ısınıyor sizde de öylemi normal oyun oynarken de eski telefonumdan daha çok ısınıyor şarja bi etkisi yok ama zorlanıyor sanki telefon, tasarım iyi güzel ama inşallah lite serilerindeki sorunlar bu telefonda da yoktur biraz korkuttu beni açıkçası keşke biraz bekleseydim acele ettik aldık hemen ne aksesuar var nede kırılmaz cam bulabiliyorum korkuyorum ekran çizilecek diye

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Arkadaşlar telefon şarjda iken acayip ısınıyor sizde de öylemi normal oyun oynarken de eski telefonumdan daha çok ısınıyor şarja bi etkisi yok ama zorlanıyor sanki telefon, tasarım iyi güzel ama inşallah lite serilerindeki sorunlar bu telefonda da yoktur biraz korkuttu beni açıkçası keşke biraz bekleseydim acele ettik aldık hemen ne aksesuar var nede kırılmaz cam bulabiliyorum korkuyorum ekran çizilecek diye

İsinma olayi var ama ben 18 wattle denedim sarji o kadar isinmadi makul seviyede idi.... Kirilmazda mi note 10 ve p30 pro nun ekrani ayni ben cektirdim 3 gun oldu kendi orjinal kilfida takili kenarlarda hafif bi baloncuk oldu takilmadim ona simdilik ekran koruyucu isimi goruyor yani.... Mi note 10 la kasa boyutlari ayni...nette note 10 icin yapilmis olup en altta ki kamera ile lustundeki uc kamera arasi kapali olmayan kiliflarin olacagini dusunuyorum ama hic denemedim orjinal kilifi hosuma gitti.... Forumda ekran koruyucu icin alternatifler verildi onlara bi bak istersen... Ama bir note 9 serisi icin verilen urun yelpazesi gibi alternatifleri cok degil benimde bu canimi sıktı ama arz talep meselesi tabiki bu kilif isi.... Galiba bu model fazla satmiycak... Her ne olursa olsun ben genelde memnun kaldim bu paraya bu ozellikler de illaki sorunlar olucak

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Isınması gayet normal hocam 2700 amperlerde falan şarj oluyor ekran kapalıyken. Ama mesela şarjdayken ekranı açarsanız vs ısınması direkt düşüyor. Smart amplifier diye mi ne bir özellik var şarjda eğer telefonu kullanırsanız alınan amperi düşürüyor. Mesela 2700 değil de 2200 ile şarj oluyor. O zaman daha az ısınıyor tabiki. Ekran olarak ise gorilla glass 5 olmasından dolayı matkapla falan girişmediğiniz sürece kolay kolay çizilmez hocam. Zaten fark ettiyseniz dış yüzey baya kalın beyaz ışığa tutarsanız o yüzeyi görebilirsiniz

Oyla:

Alchemistry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xaomi
Konular
1
Koruyucu aldım bı tane ama yanlardan kalkacak gibi tam oturmuyor , çizilmesi sorun değilde düşüp kırılırsa ekran amoled bi daha at çöpe zaten masraf çok olur çünkü düştüğünde direk köşelere düşüyor kavisli kısmı bazi modelller fabrikasyon cam koruyuculu geliyor keske buda oyle olsaydi ,riskli bakalım aldık bi hevesle ama pek uzun kullanamayacağım gibi duruyor kafam rahat değil her an bi sorun çıkaracak gibi duruyor yazalim

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Koruyucu aldım bı tane ama yanlardan kalkacak gibi tam oturmuyor , çizilmesi sorun değilde düşüp kırılırsa ekran amoled bi daha at çöpe zaten masraf çok olur çünkü düştüğünde direk köşelere düşüyor kavisli kısmı bazi modelller fabrikasyon cam koruyuculu geliyor keske buda oyle olsaydi ,riskli bakalım aldık bi hevesle ama pek uzun kullanamayacağım gibi duruyor kafam rahat değil her an bi sorun çıkaracak gibi duruyor yazalim
Armor kılıf falan bakabilirsiniz hocam yüksekliği oraları geçerse belki rahat eder kafanız

Oyla:
Üst Alt