Yardım telefon çok ısınıyor

dayimdayim

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahsin
Cihazım
yok
Konular
13
Merhabalar, oyun oynarken veya konuşma yaparken telefon çok ısınıyor cpu-z programından baktığımda boştayken boştayken 42 derecede oyun falan oynarken 60 derecelere yaklaşıyor. bazen konuşma yaparken kulağıma bile götüremiyorum telefonu. bu sorunu nasıl çözebilirim ?

dayimdayim

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahsin
Cihazım
yok
Konular
13
Üstadım, telefonu bir kaç dakkalığına buzdolabınızın dondurucu kısmına koyun, sonra tekrar kullanmaya başlayın...bakalım yine aşırı ısınacakmı? Klavye konusunda izin verirseniz size SwiftKey klavyeyi önermek isterim....ben yıllardır kullanıyorum

ben denedim ısınıyor.

ısınmayan bir xiaomi modeli var mı ? note 4x falan nasıldır

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
ben denedim ısınıyor.

ısınmayan bir xiaomi modeli var mı ? note 4x falan nasıldır
Benim Mi Max 2 bu sıcak havalarda sadece şarj sırasında 40 dereceye çıkıyor...şu an 30 derecede

Oyla:

Emoretti

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emru
Cihazım
Mi5s
Konular
12
Üstadım, telefonu bir kaç dakkalığına buzdolabınızın dondurucu kısmına koyun, sonra tekrar kullanmaya başlayın...bakalım yine aşırı ısınacakmı? Klavye konusunda izin verirseniz size SwiftKey klavyeyi önermek isterim....ben yıllardır kullanıyorum
Allah korusun swiftten bulaşıcı gibi her yer swift reklamı.
Telefonu buzdolabı na koy tavsiyesini inşallah xiaomi,android yapimcilari görürde biraz utanir belkiii.
İphoncularda görürde reklamlarinda kullanirlar.kullansinlarki android kendini düzeltsin yazik bu insanlara.hayatimda ilk defa forum geziniyor sorun çözeyim diye sorun üstüne sorun cikiyor. Yardimci oluyorlar ama 1 haftadir forum takiliyorun ayiptir yaziktir söylediler uzak dur diye androidden ama yaptik bir hata.devam ederse sali son zaten. İsteyen cok telefon hemen verip vınnn iphonea

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

aLLMeTaLLiCa

Aaaaaaaaa1
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
...........1
Cihazım
...........1
Meslek
Veri Giriş ( sekreter )
Konular
44
Telefonu buzdolabı na koy tavsiyesini inşallah xiaomi,android yapimcilari görürde biraz utanir belkiii.
İphoncularda görürde reklamlarinda kullanirlar.kullansinlarki android kendini düzeltsin yazik bu insanlara.hayatimda ilk defa forum geziniyor sorun çözeyim diye sorun üstüne sorun cikiyor. Yardimci oluyorlar ama 1 haftadir forum takiliyorun ayiptir yaziktir söylediler uzak dur diye androidden ama yaptik bir hata.devam ederse sali son zaten. İsteyen cok telefon hemen verip vınnn iphonea

Android'i bu kadar kötülemenin anlamı nedir. Cihazınız cok ısıniyorsa o Forumun sorunu değil. Teknoloji alatleri şans işidir.Donanımla ilgili probleminiz varsa xiaomiteknikservisi ile irtibata geçiniz. Yazilımsa sorununuz Destek ekibi olarak Size yardımcı olmak icin burdayız. İyi Forumlar Dileriz

Oyla:

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64

durumunuzun android ile bir alakası yok
ilçede 48 derece sıcaklık gördüm geçen hafta burda android in cihazlarında suçu var mı
Fıtrat olarak benim gibi telaşeli ve tez canlısınız :D
o yüzden hemen herşeyi araştırmadan anlamadan yapmaya çalışıyorsunuz
doğal olarak yapamayınca da suçlu android oluyor
4s te oyun oynarkende elimin yandığını biliyorum
hala bir ios forumunda yöneticiyim
orada da durum aynı isterseniz adres vereyim bakın foruma

iyi forumlar

Son düzenleme:
Oyla:

Emoretti

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emru
Cihazım
Mi5s
Konular
12
Ya
ilçede 48 derece sıcaklık gördüm geçen hafta burda android in cihazlarında suçu var mı

iyi forumlar

iyi forumlar

Ya hocam ben başkasıyla yazışıyorum sanıyorum senmişsin.sildim mesajı sana laf yok da :))

Oyla:

Emoretti

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emru
Cihazım
Mi5s
Konular
12
Android'i bu kadar kötülemenin anlamı nedir. Cihazınız cok ısıniyorsa o Forumun sorunu değil. Teknoloji alatleri şans işidir.Donanımla ilgili probleminiz varsa xiaomiteknikservisi ile irtibata geçiniz. Yazilımsa sorununuz Destek ekibi olarak Size yardımcı olmak icin burdayız. İyi Forumlar Dileriz
Satıcam kardeş niye uğraşayım servis mervis. iphone alıcam varmı problem.?

Oyla:

aLLMeTaLLiCa

Aaaaaaaaa1
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
...........1
Cihazım
...........1
Meslek
Veri Giriş ( sekreter )
Konular
44
Satıcam kardeş niye uğraşayım servis mervis. iphone alıcam varmı problem.?

Var Hocam problem .Öncelikle Üslubunu Düzelt. Madem satıcaksın cihazını. Satış ilanlarina koyulmaya başla.Buraya Telefonu kötülemeye mi Geldin . Yoksa İphone reklamını yapmayamı geldin .?

Oyla:

Emoretti

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emru
Cihazım
Mi5s
Konular
12
Var Hocam problem .Öncelikle Üslubunu Düzelt. Madem satıcaksın cihazını. Satış ilanlarina koyulmaya başla.Buraya Telefonu kötülemeye mi Geldin . Yoksa İphone reklamını yapmayamı geldin .?

Suçluluk piskolojisi budur hocam.çözümün olmadığı yerde problem var olur.benim soyadım Erdoğan her probleme varım.sıkıntı yok.iphoneun reklama ihtiyacı olmadığını dünya biliyor pazartesi root denilen olay bu ısınmayı çözmesin bak bakalım reklam nasıl oluyor seyreyle.ben salakmıyım aylarca telefonla uraşayım.ceremesini kim satıyosa kim benim zamanımı çaldıysa çekecek.ha çözülürse benden iyi reklam yok.benim bütün çevrem iphone 7 millete iphonedan iyi dedik aldık dedik salak durumuna düştük.olmadı.o zaman ısınma yok müthiş stabil,müthiş yazılımlar demeyeceklerdi.

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Ben Mi4 LTE kullanıyorum..
Çok fazla rom denedim cihazda ve kimi rom da, elime 2 dk. Alıp kurcalamaya kalkınca ısınıyordu cihaz.. Kimi rom da, mobil veriyi açıp Asphalt 8, Sniper Fury, Modern Combat 5 oynayıp, çok ısınmadığıni biliyorum.
Android'i kötülemek yersiz.. Markayı kötülemek bence hadsizlik! Kullanmayı bilmiyorsanız, kullanmayın.. Sınırları zorlamanın anlamı yok.

Oyla:
Üst Alt