Yardım İsinma sorunu hakkinda yardim edermisiniz?

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
Poco f1 kullaniyorum miui11 ile pubg oynarken batarya 40 cpu 60 derece oluyor bu normalmi degilse nasil cozucem bunu korkuyorum bozulacak diye telefon touch probleminide hassasiyet kisarak cozfldum yardimci olurmusunuz

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Grafikleri düşürmeyi deneyin akıcı ve aşırı yüksek yap gölgeler ve otomatik grafik ayarını kapat değerler normal bence

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
Grafikleri düşürmeyi deneyin akıcı ve aşırı yüksek yap gölgeler ve otomatik grafik ayarını kapat değerler normal bence
Boyle oldugu halde durum boyle hocam malesef snapdragon 845 diye aldim cop grafikle zor oynuoz

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Boyle oldugu halde durum boyle hocam malesef snapdragon 845 diye aldim cop grafikle zor oynuoz
Telefonla alakası yok çöp grafiklerin oyunun kendisi sıkıntılı bende s7 edge vardı sıkıntısız oynuyordum oyuna gelen güncellemelerle berbat hale geldi gfx tool tarzı uygulamalar ile oyunu 60 fps'e sabitliyorsun hiçbir kasma falan olmuyor 60 fps+hdr oynayabiliyosun tamamen oyunun kısıtlaması bak cod mobile'a orta seviye telefonlarda sıkıntısız çalışıyor pubg mobile'a bak birde çoğunda kasıyordur fps kısıtlanmasını gfx tool gibi uygulamalarla kaldırıyosun mis gibi oynuyorsun telefonunun değerlerinde bir sıkıntı yok

Üst Alt